Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

instalacia kompa Hertz dsk 165


Branislav

Recommended Posts

k té polaritě, melo by to být znat na hlasitosti tedy když je špatně mělo by to hrát méně protože to bude tahat membránu do dveří, jinak se to dá i zkouknout pohledem na vyšší hlasitost membrána bude skaáte víc směrem ven;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už sem to vyřešil šalamounsky

Vzal sem původní papírový repráček a pomocí 3xAAA(celkem 4,5V) baterek jsem zjistil, kde je na repráku (plus) a kde (mínus). Při správném zapojení polarity se membrána vychýlí směrem ven.

Takže je to tak, že na konektoru "1" je PLUS - takže plusové vodiče u středobasu 307mičky jsou barvy šedé. Jo a platí to tak v případě, že to v továrně zapojili správně :D Pokud to tam popletli, tak mám smůlu.

307_testrepro.jpg

307_polarita.jpg

[upravil dne 15.1.08 tanagy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tanagy

Já už sem to vyřešil šalamounsky

Vzal sem původní papírový repráček a pomocí 3xAAA(celkem 4,5V) baterek jsem zjistil, kde je na repráku (plus) a kde (mínus). Při správném zapojení polarity se membrána vychýlí směrem ven.

Takže je to tak, že na konektoru "1" je PLUS - takže plusové vodiče u středobasu 307mičky jsou barvy šedé. Jo a platí to tak v případě, že to v továrně zapojili správně :D Pokud to tam popletli, tak mám smůlu.

307_testrepro.jpg

307_polarita.jpg

[upravil dne 15.1.08 tanagy]

taky možnost :super

jinak měla by stačit jedna 1,5 AAA baterka;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

numeros77: vytlumeni je v planu, ale az najaro (az bude tepleji). Nástřik sprejem je taky možnost, ale ještě před tím nástřikem se to musí celkově zpevnit - chtělo by to podlepit všechny spoje, protože to momentálně drží "na dobré slovo". Jaký lepidlo na to bude dobrý? Z jakýho materiálu je to vlastně dělaný? Na tapecu je vyražený >P/E<. Ale stejnak si myslim, že pláty na to zpevnění a zatlumení budou lepší - sprej to jen zatlumí, ale nepomůže, aby to líp drželo při sobě.

307_tapec3.jpg

[upravil dne 16.1.08 tanagy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, a pak buchnu dveřma vono to celý ztvrdlý jako kámen upadne, ne? :D:D Tys to zkoušel někdy na plast?

Nevim, brax sem v reálu neviděl. Chtělo by to něco, co ten plast naleptá a chemicky se na něj naváže. Destiny psal, ze ty spáry podlepoval tavnou pistolí - k tomu taky moc důvěry nemám (teda s tou mojí tavnou pistolí by to asi nešlo - mám tyčinky z takovýho průhlednýho gelu, kerej nahřátím změkne, ale jak zatuhne, tak to de z plastu normálně nehtem sloupnout. možná existujou nějaký kvalitnější tyčinky).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tanagy

Jo, a pak buchnu dveřma vono to celý ztvrdlý jako kámen upadne, ne? :D:D Tys to zkoušel někdy na plast?

Nevim, brax sem v reálu neviděl. Chtělo by to něco, co ten plast naleptá a chemicky se na něj naváže. Destiny psal, ze ty spáry podlepoval tavnou pistolí - k tomu taky moc důvěry nemám (teda s tou mojí tavnou pistolí by to asi nešlo - mám tyčinky z takovýho průhlednýho gelu, kerej nahřátím změkne, ale jak zatuhne, tak to de z plastu normálně nehtem sloupnout. možná existujou nějaký kvalitnější tyčinky).

toho bych se nebál;)

co vím tak lidi co tomaj říkaj že se to odloupne jen v místě kde dveře prokopneš :o

ale počti si sám:

http://www.autohificlub.cz/forum/9/464326-pasta+brax+exvibration+zkusenosti/160

http://www.autohificlub.cz/forum/9/641444-za+jak+dlouho+zaschne+brax/0

určitě tam toho najdeš víc

případně to mužeš konzultovat u sekinu;)

já osobně to nemám (páč už mam něco jiného), ale ale až budu dělat příště tlumení, jdu jednoznačně do toho:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...