Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

309 do 406


RadekN

Recommended Posts

Zdravím přítomné odborníky a pokládám šílený dotaz/alespoň pro mne, je možné dát do 406 kistle motor s převodovkou z 309?

Abych pravdu řekl, sám se v autech tolik nevyznám, a nedokázal jsem původnmu tazateli na tuto otázku odpovědět.

Jsou nějaké velké technické překážky? Případně potíže se schvalováním? Díky za vaše fundované odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: RadekN

Zdravím přítomné odborníky a pokládám šílený dotaz/alespoň pro mne, je možné dát do 406 kistle motor s převodovkou z 309?

Abych pravdu řekl, sám se v autech tolik nevyznám, a nedokázal jsem původnmu tazateli na tuto otázku odpovědět.

Jsou nějaké velké technické překážky? Případně potíže se schvalováním? Díky za vaše fundované odpovědi.

tohle je trošku nahlavu,proč by to někdo dělal,jo kdyby to bylo obráceně z 406 do 309.:super:super
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: RadekN

nejde ani tak o problemy s papiry, ten clovek o tom vazne premysli :D ale jde hlavne o technicke prekazky. Jestli to jde vubec uchytit a tak. Upresnuji diesel 309 do puvodne benzin 406.

tak bych řekl že si tady někdo z nas utahuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: RadekN

Zdravím přítomné odborníky a pokládám šílený dotaz/alespoň pro mne, je možné dát do 406 kistle motor s převodovkou z 309?

Abych pravdu řekl, sám se v autech tolik nevyznám, a nedokázal jsem původnmu tazateli na tuto otázku odpovědět.

Jsou nějaké velké technické překážky? Případně potíže se schvalováním? Díky za vaše fundované odpovědi.

mam doma komplet podvozok aj s motorom z ARA nechceš to narvat taky do 406ky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: RadekN

chlapi nejde o prdel, vazne, ten clovek o tom vazne premysli!

Nezajima me polemika o tom proc vubec provadet takovy "downing" ale zda to jde a JAK!

i kdyby to tam šlo ,(ikdyž 309 je uzší a poloosy by byly moc kratke teda mimo jine) tak disel z 309 neutahne těžkou 406 a když tak s maximalni spotřebou a tomu motoru bych dal tak 500km než by "umřel"! jinak bys musel vymenit komplet elektriku ,budiky,pal.nadrž ,vyf soustavu... je to nesmysl, to je jako dat 120 tku motor do dvojky oktavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

cos taky čekal jsou dotazy které člověk bere a jsou takové s kterýma se člověk zabaví

Dnes je zábavných dotazů více... Je to stejné jako s opravama: opravit jde úplně všechno. Jde o to, na kolik oprava příjde, a tím pádem jestli to má vůbec smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jkmtrnava

Zdar páni, ked ste pri tých " výmenách motorov" mam otázku: Motor 406 ide do kasne 405? Kolega ma "mimoriadne" dobrú kasnu 405 no odišiel mu motor. Poprosil ma aby som to tu zistil či by to šlo.

tak at poridi to vytuneny Micko z bazaru a je to:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...