Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Oprava kompresora klimy


maximum

Recommended Posts

Zdravim dobrych ludi... :)

prosim o pomoc, dnes som bol v peugeote, aby mi doplnili klimy a zial, zistili, ze kompresor klimy nefrci, ze vraj tam nastava skrat v spojke kompresora a ze ja mam taky typ, ze mi nevedia objednat tu spojku, iba cely kompresor. Potreboval by som cloveka, co by mi to na 100 % potvdil, ze sa to neda opravit, lebo v Peugeote boli taki cudni ludia... no comment.. hned mi ponukli kompresor za 30 papierov... Prosim nepoznate niekto cloveka, co by mi s tym vedel helfnut?? Najlepsie vych. SK. PLS. Thanx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

netusim, kde je vyrobeny, ja len zhanam cloveka, co by sa na to pozrel a je trocku od fachu a to vych. slovensko sm myslel tak, ze sa mi oplati prejst cele vych. slovensko a nie hned vysolit 30000 za novy kompresor... ale zas nechcem prejst cele slovensko, aby sm nakoniec zistil, ze aj tak nic z toho, chapenzi???...

P.S.: nemusis byt hned skodoradostny, ze sa mi stalo to co tebe..., ale vdaka za postreh....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: maximum

P.S.: nemusis byt hned skodoradostny, ze sa mi stalo to co tebe..., ale vdaka za postreh....

nie som škodoradostny ale vravim ti holu pravdu ked maš ameriku tak nanu zabudni nezženieš na nu NIČ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mame podobný problem, na našem Chrysleru 2.5TD odešla spojka klimatizace a teĎ chrastí až to pěkné není muj dotaz je jestli někdo z vás neví do kterych všech aut se daval stejný motor jako do Chryslera Woyagera děkuji. Nebo jestli by se nedala spojka nahradit z jineho auta. Ptam se vas i když to není peugeot bo věřím že tu je hodně lidí co znají více značek aut.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ZILA

v haviřove je jedna elektoro prodejna na merkuru a ti jsou schopni sehnat skoro všechny el.spojky krom takove co sem mnel ja a to je škoda no hold neštesti kompresor by USA

2ZILA: Nevíš prosím tě jestli mají na netu nějaké stranky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...