Walsorim

Potřebuji poradit 307 SW

7 posts in this topic

307 SW 2,0 HDI 2003, přestalo nám svítit vnitřní osvětlení když se otevřou dveře ale manuálně jde, je tam nějakej přepínač jako u jinejch aut nebo někde nějaké čidlo

? Návod k použití máme jen v NJ. Manžel se s tim včera trápil a nepřišel na to. Díky

[upravil dne 24.5.2007 Walsorim]

Spínače jsou ve dveřích. Na světle je zřejmě přepínač Tma/stále/dveřní. Ale u tohoto ročníku to bude kombinované s automatikou z řídícího počítače, protože např. svítí dýl po zavření dveří a pak zhasíná postupně. A pokud nastala chyba někde v té řídící jednotce, zak bych si na amatérskou opravu netroufal. Maximálně tak snad odpojit akumulátor na 10 minut.

Tak díky moc to jste nás moc nepotěšil. Máme auto teprve 3 dny. měli jsme z něho takovou radost a dlouho šetřili. Manželovi jsem to přečetla. Mějte se.

Tak ať manžel ještě zkusí:

- vyndat světlo a zkontrolovat kontakty

- předpokládám, že kontakty ve dveřích jsou OK, na palubce to hlásí otevřené dveře?

Odkud jste? Je potřeba se poptávat okolních majitelů Peugeotů, kam chodí do servisu a jak jsou spokojeni. Musíte najít spolehlivý servis, i kdyby to bylo 50 km. Koncesionáře moc neradím, jsou drazí a jen vyměňují drahé díly.

Podľa mňa ste to vypli, takže nesvieti. Skúste zapnúť to prostredné tlačidlo. Manuálne sa svetlo zapína tými krajnými tlačidlami.

Je tu šanca, že sa nič nepokazilo, len to máte zle zapnuté.

Já bych taky řekl, že ste to jen deaktivovali. Zvlášť, když to předtím šlo.

Jak říká Robiro, měl jsem u nového stejný problém - malý syn mi to vypnul, takže nejdřív zkusit zapnout prostředním tlačítkem:cool: