fanny1974

klima nejede

8 posts in this topic

Prosím nevíte někdo kde je rele od aut. klima na (406 hdi rok 2000 ) když zmáčknu tlačítko nic se neděje -čerpadlo nesepne vrtule se netočí zkrátka nic. Předem díky:super

Zkus sundat masku a v pravo na chladiči jsou 2 reostaty na ventilátor chladiče,já měl jeden který je na klimu špatný a nejel mi ventilátor,a jak nejede ventilátor tak se ti nespustí ani klima. V peugeotu ta sranda stojí cca 300,- Kč

Zjistil jsem že s něho nejde proud a jak jsem ho vyměnil tak vše ok.:papa:papa

uz som to tu raz pisal skus najst klimatizace s vlstnim rozumem tam je aj foto.je to stranka 5

V prvom rade by som skúsil vytočiť klobúčik vysokého a nízkeho tlaku a jemne tam tuknúť a takto zistiť, či vôbec je nejaký tlak v okruhu klimatizácie.

Ak klíma zistí, že v okruhu nie je tlak nezapne ani komprepsor ani ventilátory...

O klimatizácii tu je toho veľa popísaná, treba hľadať :papa

Původně zaslal: hnusoba

V prvom rade by som skúsil vytočiť klobúčik vysokého a nízkeho tlaku a jemne tam tuknúť a takto zistiť, či vôbec je nejaký tlak v okruhu klimatizácie.

Ak klíma zistí, že v okruhu nie je tlak nezapne ani komprepsor ani ventilátory...

O klimatizácii tu je toho veľa popísaná, treba hľadať :papa

aj takto a ešte jedna možnost : jeden nech sedi v aute zopne klimu a druhy nech dava pozor či zopne čerpaklo / elektromagnetyckaa spojka/

díky tu spojku jsem zkoušel (necvakla) i relátka u chladiče jsem přezkoušel stále nic. I tlak v klimě je.Jdu hledat dál zatím ale díky

[upravil dne 24.5.2007 fanny1974]