Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Diablo - PC hra - už to jede


Bohouš

Recommended Posts

Po letech jsem dostal chuť zahrát si zmiňovanou hru a nějak nemohu najít CD - neví někdo z PC maniaků, zda se dá tahle hra ještě někde sehnat ??? :myslim:myslim

Tak hru už mám (ještě jednou díky J.), ale nejde naistalovat :(

Jde pouze spawn verze, což je vlastně jenom taková demo verze za válečníka a pouze první dva levely. Když chci instalovat plnou verzi, tak prostě jen znovu najede úvodní instalační stránka. Nepamatuje si někdo ze skalních příznivců zda v tom byl a je nějaký fígl ???? :myslim

vyřešeno - Bohouš = lama největší :D:D

[upravil dne 30/5/2007 Bohouš]

[upravil dne 31/5/2007 Bohouš]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tomyka

je to super hra :) niekde mam odlozeny save s postavou kera bila vsetko :)

Někde bych možná vyhrabal svého válečníka z jedničky. Byl asi na 45 úrovni. Pořád jsem to s ním hrál dokola. Do Diabla pak stačilo dvakrát říznout a bylo po něm.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dvojka uz me nejaky nechytla, mozna to je tim, ze uz jsem byl starsi a nebylo tolik casu u toho sedet. Pamatuju jak jsem jednicku parili s kamosem u nej na komplu, mel ho ve sklepe a vecer to bylo docela bojaci prostredi, zvlaste kdyz jsem poprve vlezl do pekla... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

Hmmm Warcraft taky nebyl špatný.......nějak se mě začínají ty staré hry vybavovat.....třeba civilizace :mrk:mrk

Chápu. ;)

Jsem na tom podobně. Strategie mám taky rád, jen na ně teď není čas. :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hru už mám (ještě jednou díky J.), ale nejde naistalovat

Jde pouze spawn verze, což je vlastně jenom taková demo verze za válečníka a pouze první dva levely. Když chci instalovat plnou verzi, tak prostě jen znovu najede úvodní instalační stránka. Nepamatuje si někdo ze skalních příznivců zda v tom byl a je nějaký fígl ????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...