Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Musím se pochlubit


Vopičí

Recommended Posts

Tak se musím pochlubit,

když teď bylo už dlouho pěkně, konečně jsem se zase donutil a lehl pod auto.

Už jsem to tu psal, že mi to žralo olej (1l-2l/1000km...pro někoho normální, ale pro mě neee), tloukl předek atd...

Tak jsem nakoupil díly (přesněji řečeno peněženka zase krvácela ) a "hrál jsme si".....celkově jsem udělal asi toto:

těsnění pod hlavou, přetěsnění olejový vany (dost tekla), palivovej filtr, přetěsnění termostatu (celý tý části jak dosedá na hlavu motoru), přetěsnění části za termostatem (nevím jak to správně nazvat) ze který kapal olej rovnou na čidlo teploty bloku motoru, rozvoďák + ložisko, nový ramena, přetěšnění sacího potrubí, seštelování ventilů, natření stabilizační tyče (doufám že to říkám správně, byla dost zrezál) + spodní rám motoru, výměna starého rozpraskaného předního spoileru za nový.

A výsledek?????

Auto se hodně ztišilo, při jízdě po kostkách je klid:D, řekl bych že lépe táhne, po 500km nesežral snad žádnej olej, nikde nic neteče a nekape a řekl bych že i spotřeba je menší,

při kontrole svíček vše OK

Takže závěrem.....stálo to hodně kaček a úsilí se donutit to udělat, ale s výsledkem jsem naprosto spokojen a můj Pažout určitě taky.:papa

Teď to je zase na něm, aby mě vozil a poslouchal.

[upravil dne 23/5/07 Vopičí]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvíc mě při té opravě vyděsilo těsnění pod hlavou, bylo už takový velice jetý a místy nedržící pohromadě.....no prostě fujtakbl. Škoda, že jsem ho už vyhodil, hodil bych sem fotku:nevim

To Vinorak: Hele jdi na to, autu to pomůže a budeš to mít z krku;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vopičí

Původně zaslal: Aluška

Sice tomu nerozumím :mad: , ale asi jsi dobrej, já bych to nezvládla :D :D . No nic, jdu raději spát :papa .

Děkuji za pochvalu.:mad::mad::mad:

Ale věřím, že by jsi to zvládla taky:super (s menší pomocí šikovnýho mechanika;))

Já bych se do toho dobrovolně ani nepouštěla, to není nic pro mě :bojim , servis by to jistil :D . Mně ke štěstí stačí, když si sama zvládnu vyměnit žárovku, nafoukat kola, umýt auto, domluvit alarmu, když zlobí a to je asi tak vše :mad: :mad: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Vopičí

Původně zaslal: Aluška

Sice tomu nerozumím :mad: , ale asi jsi dobrej, já bych to nezvládla :D :D . No nic, jdu raději spát :papa .

Děkuji za pochvalu.:mad::mad::mad:

Ale věřím, že by jsi to zvládla taky:super (s menší pomocí šikovnýho mechanika;))

Já bych se do toho dobrovolně ani nepouštěla, to není nic pro mě :bojim , servis by to jistil :D . Mně ke štěstí stačí, když si sama zvládnu vyměnit žárovku, nafoukat kola, umýt auto, domluvit alarmu, když zlobí a to je asi tak vše :mad: :mad: .

A co natankovat palivo?? A jak je to s tím umytím auta???:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Vopičí

Původně zaslal: Aluška

Sice tomu nerozumím :mad: , ale asi jsi dobrej, já bych to nezvládla :D :D . No nic, jdu raději spát :papa .

Děkuji za pochvalu.:mad::mad::mad:

Ale věřím, že by jsi to zvládla taky:super (s menší pomocí šikovnýho mechanika;))

Já bych se do toho dobrovolně ani nepouštěla, to není nic pro mě :bojim , servis by to jistil :D . Mně ke štěstí stačí, když si sama zvládnu vyměnit žárovku, nafoukat kola, umýt auto, domluvit alarmu, když zlobí a to je asi tak vše :mad: :mad: .

A co natankovat palivo?? A jak je to s tím umytím auta???:D:D:D

Tak natankovat palivo, to je samozřejmost :roker , proto už ani nejezdím na Shellku, protože tam se mi vždycky nějakej chlap vnucuje, že mi natankuje, si asi myslí, že bych to asi kvůli barvě vlasů nezvládla.... :grr .

No a umytí auta, to zvládnu wapkou, i když je pravda, že teď to ráda přenechám své hodné polovičce. Právě si říkám, že by bylo načase to umýt a navoskovat, tak třeba příští víkend, tento bude náročný (Piráti z Karibiku 3, ohňostroje, výlety a tááák :D :D )

Chudákům tady offtopicujeme :(

[upravil dne 24/5/07 Aluška]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Vopičí

Původně zaslal: Aluška

Sice tomu nerozumím :mad: , ale asi jsi dobrej, já bych to nezvládla :D :D . No nic, jdu raději spát :papa .

Děkuji za pochvalu.:mad::mad::mad:

Ale věřím, že by jsi to zvládla taky:super (s menší pomocí šikovnýho mechanika;))

Já bych se do toho dobrovolně ani nepouštěla, to není nic pro mě :bojim , servis by to jistil :D . Mně ke štěstí stačí, když si sama zvládnu vyměnit žárovku, nafoukat kola, umýt auto, domluvit alarmu, když zlobí a to je asi tak vše :mad: :mad: .

Ale i to se cení:D, né každá drahá polovička by tohle zvládla;)

PS: offtopikování nevadí, aspoň je tu živo:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vopičí

Jinak Pato pěknej "průřez" autem:super

Diky, az to komplet slozim, udelam fotogalerii :super

Zabrusoval jsem ventily, menil komplet tesneni na motoru (i gufera na ventilech), vodni pumpu, napinaci kladku, termostat, 4 manzety na poloosach, manzety a cepy rizeni a leve spodni rameno, olej v prevodovce a taky nove svicky :mrk:mrk:mrk

vsechno na TU3M motoru, ktery se daval i do 205tek a 306tek :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...