Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sobotní večeře


Sobotní večeře  

  1. 1. Sobotní večeře


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Majitel kempu dává mým prostřednictvím ke zvážení varianty sobotní večeře. Navrhuje opustit tradiční prasátko a krůtu na rožni a místo toho udělat maso na lorně. Má to několik výhod, největší je, že je všechno maso hotové najednou a nenastane tedy situace, že první "okrajovači" jsou opět hladoví a přitom je stále fronta hladových, kteří ještě nejedli. Dále je takové maso na lorně vybaveno spoustou zeleniny, která dělá dobře našim partnerkám :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím se změnou (teď jsem Ty co mě znaj´asi překvapil, což???)

Hlavně ale je potřeba ohlídat množství masíčka, aby se v Tý zelenině tak nějak nepotratilo - to bych se možná i zlobil

:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim

[upravil dne 24/5/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Blizzard...to byl preci jen trik jak vsechny presvedcit, aby pili toho Krakonose nebo jak se to jmenovalo:D:D

Peto: nevim, zda vsichni vi co je lorna, vzdycky kdyz to reknu, jsou lidi zmateni....ale mozna je to jinou vekovou kategorii:D:D:D

a pssst: jeste ze nejsem nici partnerka, bys mi cpal jen zeleninu.......:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Neon

Hlasoval jsem pro změnu - hlavně proto, že to bude hotové naráz, ale rád bych věděl, co je to ta lorna ...:roker Doufám, že nejsem jedinej blbec, kterej to neví, ale alespoň mám kuráž se zeptat ... ;)

Lorna je manželka toho majitele kempu:D:D:D

.

.

.

.

.

.

Nééé, je to takovej veelikej pekáč, asi znáš z řeznictví nebo tak.

Třeba toto je malá lorna

post-0-14109596045811_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...