Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ecu (RJ)


lobosb

Recommended Posts

zdravim vas chcem sa opytat. mam odydenu radiacu jednotku:( 307 2,0hdi a nasiel som firmu ktora ich ponuka lacnejsie:D pisalo tam ze im mam poslat udaje o aute a oni na tom zaklade ju naprogramuju a mne staci vybrat moju staru a dat tam tu novu(doma na dvore) a ze to bude fungovat.je to mozne takto?.:myslim Ja sa bojim ze to ani nenastartujem.

[upravil dne 24.5.2007 lobosb]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozne je vsetko. Sak si skus opisat cislo na RJ a nechaj si ho vyhladat na nete a potom zistis do akych aut sa este stihlo namontovat no apotom pochopis cenu vzdy sa plati za znacku to je asi jasne vzdy. Skusto a uvidis mali by ti ktomu dat aj zaruku tak tam nemas cio stratit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si to špatně namontuješ, tak asi o záruku přijdeš. A "reklamace" na poště se taky špatně vymáhá.

Aby se pár ušetřených stokorun v závěru neporměnilo v pár vydaných tisícikorun.

Je to tvoje auto, tvoje peníze a tvůj čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave ze uz som do toho auta dal dost penazi:grr a zbytocne,lebo mi svietili kontrolky a ja som menil diely co pisala diagnostika a zbytocne:bojim.vsetko to robi pokazena RJ motora:o.lebo je tam chip robeny neodbornikom.No a povec mi co tam mozem pokazit:myslim

[upravil dne 27.5.2007 lobosb]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...