Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Ukazatel rychlosti


hapala

Recommended Posts

Kamoš měl potíž taky s docela rozkolísaným ukazováním hodnot. Pomohlo lepší ukostření, natahl další paralelní drát na kostru. Třeba to pomůže i ve tvém případě.

Nebo naopak zase je pokles napětí ... (když jsem zapnul světla tak na teploměru naskočilo + 9 °C), tak si vyber :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hapala

Nema někdo skušenost s tachometrem na 406.Po montáži alarmu

nepravidelně ukazuje nevim jestli to má něco společného s tím al. ,nebo je to jen shoda událostí

zkus zkontrolovat studene spoje na tištaku budiku,jsou tam 4x takové vodíci tyčky ,mrkni na hlavni stranu a v servisu si najdi opravu palivoměru ,je to ten samy problem ale s jinym budikem ,mas tam detailni popis vytazeni budiku is fotkama.ja tak opravl otačkoměr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle je jen forum, hlavni strana peugeot klubu je ZDE a ten clanek samotny je ZDE

Jinak jeste to krome toho studeneho spoje muze byt ostrouhane kolecko nahonu cidla na prevodovce, popr. spatne cele to cidlo, fotky cidla a jeho umisteni jsem sem vystavoval, chce to prohledat kousek do historie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hapala

Ty budiky vytáhnu to neni problém spis mi asi nedocvaklo to_mrkni na hlavni stranu a v servisu si najdi_šlo bi to upřesnit díky

na teto straně si najdi nahoře v pravo domeček klikni na něj pak na hlavni stranu , tam vlevo nahoře jsou sekce ,klikni na servis a objevi se ti tam članky ,mezi něma najdeš oprava palivoměru. neumim to udělat tak aby si klikl na link ktery by tě tam přesměroval tak to popisuju ja jouda .:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, 2.1 TD, hmm tak u tohodle modelu byva taky casto problem v krabicce (vehicle speed module ) ktera se nachazi kdesi pod volantem a ma za ukol prevadet signal cidla rychlosti na signal pouzitelny pro budiky, ma ho jako jedina verze 406tek Nekdo tu psal ze ji sice zkousel propajet ale zavada se vratila a resenim byla jen jeji vymena. Zkus to dat vyhledat ( napr. to vehicle speed module )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze ted uz zbyva jen zkusit vytahnout z prevodovky cidlo, omrknout ozubeni toho kolecka nahonu a jeste se mrknout po te krabicce převaděče signálu rychlosti - černá krabička pod palubovkou před spolujezdcem, myslim ze nekdo psal ze ma bily prouzek podel obvodu

Este ted si uvedomuju, ze jsi psal, ze ti delali alarm, mozna bych se nejdrive mrknul na ten prevadec, protoze ten by mohl byt pobliz ridici jednotky centralniho zamykani, a pokud tam na ni napojovali ovladani od alarmu, tak mohli povytahnout treba konektor z toho prevadece

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže Ferry jsem rád ,že si se zučasnil řešeni mého probléu nakonec to doopravdy byl ten konektor převaděče prostřík sem ho a pořádně zastrčil a šlape to jak hodinky ten alarm jsem tam dával já takže sem si to pohnojil sám moooocccc dííííkkkk.:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...