Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

motůrek na ostřikovače


padaj

Recommended Posts

Původně zaslal: padaj

Mám takový problém motůrek je slyšet že fachá ale nestříka vodu proste je asi špinavej nebo nevim profoukaval jsem to ale pořad nic hadičky jsou čisté nevím si rady ani nejde rozebrat....Poradte ....(asi budu muset koupit novej co)?????:roll

ve vnitr je gumovej valecek kterej bude zrejme stvrdlej, ja to udelal tak ze sem to nasilim rozkuchnul, valecek sem vyndal, konec co ostrikuje zadni okno zaslepil a je po problemu:D ostrikuju jen predni okno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 4 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Mě motůrek kisnul den před plánovanou STK, tak jsem musel koupit nový v Kelly, FEBI, stál přes 900Kč...chjo. Jinak na autě se k tomu dá dobře dostat tak, že kola zatočíš na max. doprava (předek kola tak dostaneš ven zpod karoserie), pak jen odtáhneš zepředu plastový podběh, něčím zahákneš (já jsem to chytil drátem kolem poloosy) a vesele měníš. hadičky nahřát pokud máš horkovzdušnou pistolí a jde to krásně dolů, při nasazování zase konec nahřát a nasunout na motorek. Jednoduché, rychlé.

[upravil dne 19/9/07 *jose_106*]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...