Sign in to follow this  
Followers 0
MJSytic

"Nájezdy" - kde sehnat?

70 posts in this topic

Docela vážně uvažuju, že si nechám udělat od známeho nějaký takový nájezdy (viz obr.) Než bych ho s tím ale otravoval, tak jsem se chtěl zeptat, jestli někdo nevíte, kde by se daly případně zakoupit? :myslim

[upravil dne 23.5.07 MJSytic]

post-0-14109595651552_thumb.jpg

sem tam sem neco videl na aukru ale ted tam myslim nic neni. Jinak ja mam delane drevene.

Známej právě dělá v "kovovýrobě - kovárně", takže by to bylo pořádný - z nějaký ocele. Problém ale je v tom, že nemá moc času a hlavně to je taková slibotechna - znáte to :D No já zkoušel hledat v různých "hobby centrech" a nic :(

JJ, to jsem taky našel ... Za ty prachy se mi takový nevyplatí :(

ja zas videl nekde na netu jen takove ty trojnozky - rikaj tomu kozicky, nekdo to vyrabel asi za 500 nebo 600

Původně zaslal: Ferry

ja zas videl nekde na netu jen takove ty trojnozky - rikaj tomu kozicky, nekdo to vyrabel asi za 500 nebo 600

Jo,jo, ty mám přesně v garáži a jsou k nezaplacení. Jen to trvá o něco déle, než to vyheveruješ, tohle je myslím o dost snažší, jenom zpátečka a trochu citu:cool: Ale možná bych zkusil autobazary, tam tyhle bazmeky používají a třeba by něco mít mohli. Alespoň kontakt na dodavatele:papa

Já mám dělané ze starého trámu. Už je vyzkoušel i Komisar a v pořádku. K jejich zhotovení bylo potřeba starý silný trám (z bouračky či z opravy krovu), el. řetězová pila, tužka, metr a nájezdy byli za 40 minut. Ty kovové jsou taky pěkné ale cenově nedostupné. Ještě je musím vylepšit=rozšířit nájezdovou plochu. Jsou široké jenom 21,5 cm. Jinak s nimi spokojenost.

post-0-14109595651928_thumb.jpg

tady jsou ty podpery

Teda to by me nenapadlo co clovek najde, kdyz da do googlu vyhledat pojem kozičky :D :D :D

[upravil dne 23/5/07 Ferry]

Nájezdy - Hornbach !!!

No vidíte to pánové :o Tak to si objednám ty z toho netu. Chtěl jsem do nich vrazit tak max 2t, tak to ještě ušetřím ...

Tak moc děkuju za odkazy :super

Ale je. Já jsem to hledal a ani ťuk ...

Navíc ta jedna firma má prodejnu v Klecanech, což mám asi 8km z domova, takže max. pohoda :):cool:

No tak jak tady bylo řečeno tak buďto hornbach a nebo pokud je doma nějaký materiál tak si je vyrobit:super

Pořešil jsem je takto:na délku mají 150cm(z důvodu malého svýraného úhlu,tím pádem malé stoupání, mám totiž nádstavec pod předním nárazníkem,abych ho neurval ,nájezdová délka je 100 cm)konečná výška v které auto zůstane je 42cm(na šírku je ten nájezd 30cm)Když je autíčko na rampě tak se dostanete skoro až dozadu.Do budoucna odpálím tu nájezdovou část a budu ji přidělávat šrouby k tomu podstavci.Když auto bude najíždět tak budou přišroubované,po najetí vyšroubuju a nájezdovou část dám pryč tím nebude závazet;)

Tady nějaké fotky jak to vypadá v reálu:papa:

post-0-14109595692528_thumb.jpg

[upravil dne 19.12.2011 06:56 od chuck11]

chuck: to je dobrý :super Neválí se ti doma ještě "trochu" takovýho materiálu navíc? Určitě bych ho uživil ;):D

EDIT: Pěknej kočičák :super;):D

[upravil dne 25/5/2007 Dundee]

Dundee:asi víc lidí by takový materiál užil:D:D

Jo a kočičák:D:D týden ho nebylo se někde flákal a jak sem fotil tak se zničeho nic objevil a hned se nechal vyblejsknout:D:D:D sviňka jedna malá:D:D:D