Sign in to follow this  
Followers 0
Bohouš

výměna chladiče klimatizace - 405 Mi16x4

8 posts in this topic

Dá se shora popsané zmáknout doma před garáží a nebo to mám nechat raději na mechanika ???? Tzn. je tam nějaký extra problém ???

Předem děkuji :papa

Nevím, jak konkrétně u tvého auta, ale u mého bývalého auta jsme to dělali u švagra před garáží. Možná to není ten nejjednodušší postup, ale odmontovali jsme všechno před chladičem - nárazník, světla, příčka se saharama apod.

Původně zaslal: Bohouš

Dá se shora popsané zmáknout doma před garáží a nebo to mám nechat raději na mechanika ???? Tzn. je tam nějaký extra problém ???

Předem děkuji :papa

jdeto ale navstěva servisu zdůvodu naplněni klimy tě nemine.

jo a sezen si nove tesneni ..nejlepe na celou klimu, ke kompresoru, veskere spoje atp..nevyjde to draz nez tak 100-200, primo v pegotu. Je dobre to vymenit, to je to nejmensi co muzes pro chladivo udelat aby zustalo v aute :)

Heh tak jsem sundal světla, blinkry, masku a skončil jsem. Dál ani ťuk a to jsem na to koukal zvrchu, zespodu a nikde nic, takže bych se jako mechanik neuživil......:myslim

Chladičovka drží, vyjma těch 2x2 šroubů s hlavou 13 nahoře na špičkách blatníků, ještě taky na dvou maticích přístupných dole z podběhů (jsou tam vždycky dvě, ale povoluje se jen jedna, ta druhá drží deformáky u chladičkovky a sundavat se nemusí), a na třech šroubech zespodu na spodní příčce. Ale raději to dej někomu udělat, ty šrouby budou tutově zarezlé.

oddie - děkuji za popis, ale opravdu se do toho už nebudu pouštět. Mě stačily ty světla, respektive ty dva spodní šrouby - je k nim přístup jak k penězům. Ať se s tim potrápí mechanik :papa

Původně zaslal: Bohouš

oddie - děkuji za popis, ale opravdu se do toho už nebudu pouštět. Mě stačily ty světla, respektive ty dva spodní šrouby - je k nim přístup jak k penězům. Ať se s tim potrápí mechanik :papa

k nám nejezdi:D