Blizzard

11. Plzeňský sraz u normy 1.6.07

23 posts in this topic

Tak po více než dvou měsících bysme se opět mohli scuknout na tradičním parkovišti u Normy v pátek 1.6.2007 v obvyklý čas a sice v 16:00. Pokecáme, pobavíme se, postěžujem si a ti vydrživší můžou jít s náma do knajpy na kulečník.

Čas od kdy bude zamluvená knajpa eště upřesním buď já nebo paul jane (on to zamluví).

Předem děkuji za tradiční účast a pochopitelně nováčky vítáme. :D

Ja prijedu urcite :D hospudka bude i s kulecnikem zamluvena / jen nevim jestli mam zamluvit jako minule dva stoly na ten kulecnik / a cas bych videl na 19.30 nebo drive 19.00 ?

I kdyz to podle ohlasu nevypada ze by se v plzni nejak lidi shromazdovali tak uz nas je vice :) i kdyz to jsem nikdo nenapsal :). Tak se blizzarde neboj nekdo dorazi :). Jinak stul a kulecnik je zamluven :) od 19.00 ale muzem dorazit i dil :).

Tak já nějakej ohlas napíšu.....ale bohužel nemůžu přijet, jsem v práci :( Tak na letním srazu....

Hhonza : to se hold neda nic delat ty pojedes do Sebetova ?

[upravil dne 28.5.2007 paul jane]

Původně zaslal: paul jane

Hhonza : to se hold neda nic delat ty pojedes do Sebetova ?

[upravil dne 28.5.2007 paul jane]

To ještě nevím...jednak začátkem července si chci brát dovču, takže nevím kam s mladou vyrazíme a na jak dlouho a pokud by jsme nikam nejeli a dovču si nebral, tak zatím teď nemůžu říct jaký budu mít ve "fabrice" služby. Ale pokud budu mít volno (nebo dovču) tak bych jel, na Křivoklát jsem nemohl a docela mě to mrzelo.

No a v ten pátek makám do 19.00 hod., tak bych se možná mohl stavit pak na tom kulábru, ale to nechci nic slibovat.

to Hhonza : jestli vis kde kulabr je tak se tam klidne stav kdyz budes mit chut a cas :)

:myslim safra...on je to uz tenhle patek. za tyden by to neslo? :roll pac jinak mam peska a budu 300km od Plzne :(

v Centrumu na Doubravce v prvnim patře. Billiard club.

jo a pošli mě nebo paul jane číslo na mobil (pro každy případ) ;)

[upravil dne 29.5.2007 Blizzard]

Původně zaslal: paul jane

to redken : tak to je velka skoda :( ani na kulec ti to nevide ?

ja prave odjizdim uz v patek odpoledne sem :myslim ale pocitam ze next session na sebe nenecha dlouho cekat