Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

poistky alebo co ??


Miki

Recommended Posts

Mam v aute take to upozornenie co mi zacne piskat ked vytiahnem kluciky a necham svietit svetla . Vcera som zistil , ze mi to nefunguje . Asi to suvisi aj s vnutornym osvetlenim .Tak isto mi nesvieti svetielko ked otvorým dvere .Zistil som to vcera vecer nahodne .

Nevie niekto co s tym je ?? Predpokladam, ze je to len nejaka poistka alebo kontakt ale neviem kde to mam hladat , lebo ani mudra kniha jak na to to v sebe nema :D:D

Pokial ste to uz niekto riesili , dajte mi prosim navod na opravu .

P.S. do tejto rubriky som nejaky cas nemusel prispievat a dufam , ze to tak zostane aj v buducnosti , preto peugeotik dostane za odmenu nove brzdy :D:D:D Takze 106 ak ma pocuses bud pekne dalej dobrý a budeme kamosi ;);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čauec MIKI,

Já osobně bych šel nejdřív po těch pojistkách.

U mě je jeden \"FUSE BOX\" vlevo pod volantem a druhý vedle levého blatníku s přístupem z motoru-takle je i u staré 106, comáš ty.

Kdyby ti odešlo nějaké relátko, jako že doufám, že ne, dej vědět, pošlu ti ho grátis z fabriky, když ho budem mít.

Sirael

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sirael dikes

Vcera som pozeral kontakty vo dverach , ani jeden nie je skorodovany ale nemal som dost casu viacej po tom patrat .

Asi to predsa len bude nejak poistka , zajtra to este popozeram .

Sirael , o poistach vlavo pod volantom viem a tie druhe su kde ??? O tych som ani nevedel :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jooooo a ještě malej detailík.

Pokud se roztopila pojistka nebylo to proto, že by se jí nechtělo dál žít, ale nějakej důvod bude, tak si těch novejch připrav víc a zkontroluj i kontakt toho světýlka pod střechou. Jestli ti totiž teče kolem antény voda (jakože mojí mamce jo,) tak tam bude zakopanej pes ;);) Nebo spíš zkorodovanej kontakt :o:o:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zahada je vyriesena :D

Poistky boli ok , kontakt tiez ale bolo to priamo v tom vypinaci alke nebol to kontakt .Priamo do toho vypinaca som strekol troska vodiveho olejceka a vsetko co svietit ma svieti , vsetko co ma piskat,piska:D:D:D:D:D

Sirael ale kua tie poistky vlamo pri motore nad blatnikom tam vobec nevidim , nevies kde sa mi stratili ?????:D:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...