Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

náplň klima


Hirrogen

Recommended Posts

Ahoj potřeboval bych sehnat někoho kdo by mi byl schopnej naplnit klimu v 306ce za nějakou rozumnou cenu..nejlépe Mělník, Praha, Kralupy a okolí

Pokud o někom víte nebo to někdo děláte dejte mi vědět nejlíp SZ nebo na hirrogen@seznam.cz

....budu vděčný přeci jen už začíná být slušný teploučko :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hirrogen

Ahoj potřeboval bych sehnat někoho kdo by mi byl schopnej naplnit klimu v 306ce za nějakou rozumnou cenu..nejlépe Mělník, Praha, Kralupy a okolí

Pokud o někom víte nebo to někdo děláte dejte mi vědět nejlíp SZ nebo na hirrogen@seznam.cz

....budu vděčný přeci jen už začíná být slušný teploučko :aut

co si představuješ pod pojmem rozumná cena ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: bigoš

Původně zaslal: Medion

já byl u známého minulej čtvrtek a měl sem to za darmiko :P

:D

To je páněčku rozumná cena:aut:aut:aut:aut

Opravdu rozumná cena:super. Není něco podobného v okolí Českých Budějovic???:D:D:D

A na olomoucku? :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Escaper

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: bigoš

Původně zaslal: Medion

já byl u známého minulej čtvrtek a měl sem to za darmiko :P

:D

To je páněčku rozumná cena:aut:aut:aut:aut

Opravdu rozumná cena:super. Není něco podobného v okolí Českých Budějovic???:D:D:D

A na olomoucku? :P

Na Olomoucku plní LKautomont v Kožušanech, al enevím za kolik a taky pak v Přerove u Slovnaftu od Olomouce, prej jsou levní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hirrogen

Ahoj potřeboval bych sehnat někoho kdo by mi byl schopnej naplnit klimu v 306ce za nějakou rozumnou cenu..nejlépe Mělník, Praha, Kralupy a okolí

Pokud o někom víte nebo to někdo děláte dejte mi vědět nejlíp SZ nebo na hirrogen@seznam.cz

....budu vděčný přeci jen už začíná být slušný teploučko :aut

Hlavně si před doplněním nech zkontrolovat jestli někde neutíká, u 306tek to často uchází v uchycení trubky kompresor-chladič v místě kde je to přichycený k nosníku za chladičem vody.

[upravil dne 23/5/2007 Driver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Vysočině přesněji u Ždáru nad Sázavou plní klimu p. Dušek Nové Veselí 344 , tel. 566 667 528 , 606 808 766, naplnění + olej + barva - 500,- , vyčištění ultrazvukam (párou) 500,- , pěna 200 ,- , tel domluva nutná , při čištění nutná funkční klapka reciklace vzduchu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Escaper

A na olomoucku? :P

Prý má teď akci Toyota a stojí to kolem 500,- (ale to jsem opravdu jenom slyšel a nevím zda je to pravda).

Další možnost je v Tempo servisu a cena je podle množství doplněného chladiva (asi kolem 1000,-).

Já to nechal (poprvé) dělat v Auto Pegas a stojí to tam komplet (vysátí, vakuování, nový olej s barvou, naplnění a doplnění média) kolem 1500,-.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...