Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tuning 406


Ericce

Recommended Posts

Původně zaslal: subin

Takže vás i sebe moc nepotěším světla vycházejí přibližně na 12500kč jedno:o:o:o a ani jsem ho fyzicky neviděl-nejsou skladem a na novou 406 je zatim nedělaj vůbec:(Tak nevim vždyť nás jezdí dost,tak proč je pro nás 406 nedělaj dostupnějc

No tak jsou normalni???? :myslim Fakt je nas hodne, tkz zacit je delat levnejsi by prodelek nebyl, fakt nechapu :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: subin

Takže vás i sebe moc nepotěším světla vycházejí přibližně na 12500kč jedno:o:o:o a ani jsem ho fyzicky neviděl-nejsou skladem a na novou 406 je zatim nedělaj vůbec:(Tak nevim vždyť nás jezdí dost,tak proč je pro nás 406 nedělaj dostupnějc

buuuuuuuuuuuuuuuu, takže na jaře se budou bastlit ty z new modelu , to je darda teda:grr

Počkej ještě s tím bastlením,dostal jsem kontakt na človíčka,kterej by měl umět prědělat nečirý na čirý,ale chce to čas.Dneska mu pošlu mail,tak snad odpoví brzo.Viděl jsem od něj octavia Ir.v.98 a k nerozeznání od originálu.uvidíme
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: subin

Takže vás i sebe moc nepotěším světla vycházejí přibližně na 12500kč jedno:o:o:o a ani jsem ho fyzicky neviděl-nejsou skladem a na novou 406 je zatim nedělaj vůbec:(Tak nevim vždyť nás jezdí dost,tak proč je pro nás 406 nedělaj dostupnějc

Kdyby jsme dali dohromady vetsi objednavku, tak by sli urcite s cenou dolu. Verim tomu ze jen tady na PK by jsme sehnali minimalne deset lidi co by chteli cirou optiku na old model (a jeste k tomu s cockou). Nechces se tam pozeptat kdyz to mas kousek? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: macho

Původně zaslal: subin

Takže vás i sebe moc nepotěším světla vycházejí přibližně na 12500kč jedno:o:o:o a ani jsem ho fyzicky neviděl-nejsou skladem a na novou 406 je zatim nedělaj vůbec:(Tak nevim vždyť nás jezdí dost,tak proč je pro nás 406 nedělaj dostupnějc

Kdyby jsme dali dohromady vetsi objednavku, tak by sli urcite s cenou dolu. Verim tomu ze jen tady na PK by jsme sehnali minimalne deset lidi co by chteli cirou optiku na old model (a jeste k tomu s cockou). Nechces se tam pozeptat kdyz to mas kousek? ;)

Už se stalo,mám ve hře ještě jednu variantu,ale čekám na odpověď od tý firmy.Psal jsem jim v pátek,takže počítám,že se do pátku ozvou.Druhá varianta je ještě taky ve hře,ale taky čekám na odpověď a co se týče slev tak se na tom pracuje:D

[upravil dne 31/12/07 subin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, 2,2 je letadlo, díly jsou horší. Blizzarde schvaluju, ale je problem sehnat i kvalitní auto. Já ho sháněl rok, než jsem koupil něco s jasným původem, a správnými kilometry, tak bacha. Jinak na světla za 24 se muzu akorat tak vycurat.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ješte bych se rád vrátil k čiré optice (starý model) protože na aukru mají svetla z novýho modelu za cca 2000kč/ks a přední maska se dá sehnat kolem 1500kč. V tom případě už to není tak nákladný pokud již jen stačí trochu ohnout kapotu nahoru. (blatníky maji stejný otvor pro svetla starý/nový model? Ješte by se asi museli trochu zbastlit uchyty světel) Samozdřejmě originál čirá optika s čočkou by byla super ale za 24 prutu je to silný kafe, kdežto za nejakých 6000 kč mít čirou optiku z nového modelu i s maskou je takový kompromis.

Co vy na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: macho

Ješte bych se rád vrátil k čiré optice (starý model) protože na aukru mají svetla z novýho modelu za cca 2000kč/ks a přední maska se dá sehnat kolem 1500kč. V tom případě už to není tak nákladný pokud již jen stačí trochu ohnout kapotu nahoru. (blatníky maji stejný otvor pro svetla starý/nový model? Ješte by se asi museli trochu zbastlit uchyty světel) Samozdřejmě originál čirá optika s čočkou by byla super ale za 24 prutu je to silný kafe, kdežto za nejakých 6000 kč mít čirou optiku z nového modelu i s maskou je takový kompromis.

Co vy na to?

kapotu bys musel upravit. A ještě by to chtělo narazník z novýho modelu. Někde na francouzkejch stránkách sem viděl jak zkoušl borec dát čirej kryt z novýho modelu na světlo ze starýho a byly tam fuky jak nahoře tak dole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte

No 6000 Kč předělání je pěkný. Ale jak se psalo, plus nový přední nárazník a ještě se musí počítat lakování jiných dílů. Haupna, nárazník. No a pokud si to neuděláš sám, tak ještě práce. Takže si mysllím, že se na těch 12 000 Kč dostanete. Ještě je možnost, že ty díly co máte ze starého můžete prodat. Tak se odečte nějaký 4000 Kč. 12 000 - 4 000 je 8 000. Ještě bych poradil to předělání celé nafotit. Hodně lidí si pak myslí, že to bylo bourané na předek. Já kdybych nabořil předek, tak bych to už nechal předělat na novej model. Ještě se říká, že jsou ty světla na bazerech z Polska a nemaj takovej rozptyl jak origináli třeba od VALEA. Taky jsem přemýšlel o předělání ( přece jenom ta čírá je pěkná) ale spíš to nechám v původním stavu a pak koupit novej model.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...