Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mikrotuning


Netopýrka

Recommended Posts

Tak abyste hoši neměli pocit, že "tuníte" jen vy, musím se pochlubit, co mám nově na autí...a dokonce jsem si to nekoupila sama, ale DOSTALA - takže to URČITĚ BUDE PRAVDA! :D :D :D :D :D

vip.jpg?r=9130

.....a že si teď sakra dávám pozor, jak parkuju, aby to pak neběhalo po netu jak ti policajti parkující na invalidech apod....:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Já si myslím, že jde hlavně o srandu.... princezna jsem nebyla, ani když jsem měla ten správnej věk a teď už to nedoženu .... kdo mě zná, aspoň ocení můj třeskutý smysl pro humor, kdo mě nezná, ať si myslí, na co má chuť :D

Posměšky se mnou už nic nedělají, období vzdoru kecům zde na clubu už mám za sebou, nyní si užívám zasloužený ignorantský odpočinek :D

[upravil dne 21/5/07 Netopýrka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

Jinak pro případné zájemce: cedulka byla zakoupena mojí polovičkou v Třeboni v obyčejném papírnictví, nikde jinde jsem to neviděla, ale spíš proto, že po takovýhle věcech nekoukám, možná to jde sehnat i na benzinkách apod. :-)

No, nevím, co by to udělalo s okolím, kdybych si to za okno vylepil já :myslim:myslim:myslim

:mrk

:mrk

:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...