Sign in to follow this  
Followers 0
Netopýrka

Mikrotuning

36 posts in this topic

Tak abyste hoši neměli pocit, že "tuníte" jen vy, musím se pochlubit, co mám nově na autí...a dokonce jsem si to nekoupila sama, ale DOSTALA - takže to URČITĚ BUDE PRAVDA! :D :D :D :D :D

vip.jpg?r=9130

.....a že si teď sakra dávám pozor, jak parkuju, aby to pak neběhalo po netu jak ti policajti parkující na invalidech apod....:D

je to je nadhera

:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk

HAHA tak to nemá chybu... ale.. radši se zdržím komentáře sem do fóra..... :aut :aut :aut :aut

Komentář bez komentáře - taky dobré...

S tím parkováním máš pravdu, ale i tak budeš terčem posměšků rovněž inteligentních princů...:super

:D Já si myslím, že jde hlavně o srandu.... princezna jsem nebyla, ani když jsem měla ten správnej věk a teď už to nedoženu .... kdo mě zná, aspoň ocení můj třeskutý smysl pro humor, kdo mě nezná, ať si myslí, na co má chuť :D

Posměšky se mnou už nic nedělají, období vzdoru kecům zde na clubu už mám za sebou, nyní si užívám zasloužený ignorantský odpočinek :D

[upravil dne 21/5/07 Netopýrka]

Jinak pro případné zájemce: cedulka byla zakoupena mojí polovičkou v Třeboni v obyčejném papírnictví, nikde jinde jsem to neviděla, ale spíš proto, že po takovýhle věcech nekoukám, možná to jde sehnat i na benzinkách apod. :-)

Původně zaslal: Netopýrka

Jinak pro případné zájemce: cedulka byla zakoupena mojí polovičkou v Třeboni v obyčejném papírnictví, nikde jinde jsem to neviděla, ale spíš proto, že po takovýhle věcech nekoukám, možná to jde sehnat i na benzinkách apod. :-)

No, nevím, co by to udělalo s okolím, kdybych si to za okno vylepil já :myslim:myslim:myslim

:mrk

Mila_S : ja myslim, ze je to rozhodne myslenka, jiz neni vhodne zatracovat...

muzete mi nekdo rict, co je na tom obrazku? nas FW ma zrejme nejakej psychologickej problem a domu se ted tyden nedostanu.... nebo mi ho poslat na mail, co AKA?

Původně zaslal: aka

Mila_S : ja myslim, ze je to rozhodne myslenka, jiz neni vhodne zatracovat...

No, rozhodně kdybych to udělal, tak by sis Vendulko asi musela koupit nové plenky.:D:D

Net: tak tohle je to otroceni?:D:D:Dja mela uplne jiny predstavy :aut

Mila_S: ja uz je nenosim......:mad:

Nechci to tvrdit, ale myslím, že v tomto případě by nebylo špatné, kdyby sis je vzala.:D