Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kde je čidlo otáček pro otáčkoměr na 405 TD


Čeněk

Recommended Posts

Myslíš spíš u startéru nebo na straně dělící přepážky s vnitřkem vozu? Já jsem našel nějaké čidlo co je u páky spojky, je bílé ale to asi není ono.

Chci ho prohlídnou až ho najdu. Zlobí mě otáčkoměr. Když je auto studené tak funguje cca 5Km a potom přestane jít. Až auto stojí delší dobu zase chvíli funguje. A pořád dokola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bílý by mělo být čidlo na zpátečkový světla, čidlo otáček bude opravdu blíž ke startéru. Protikus od zástrčky by měl být na převodovce přišroubovaný jedním šroubem, ten vyšroubuješ a pak celý to čidlo vytáhneš ven. Mělo by stačit ho pořádně očistit, mě zlobí otáčkoměr taky, ale ještě jsem se k tomu vyčištění nedostal :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem to čidlo konečně našel, je na spoji motoru a převodovky, nejlépe přístupné ze spodu. Při demontáži trochu zavazí náhon předních kol co vede z převodovky.

Očistil jsem ho, bylo trochu od oleje, vzadu mi teče víko ventilů a zdá se, že zatím ( klepu na dřevo) to funguje !!!!!!!!!!

Až ho budete hledat jděte po vývodu hřídele z převodovky je kousek nad ním.:aut

Škoda, že jsem nevzal foťák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...