Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pri akej teplote ma zapnut sahara ?


Sheehy

Recommended Posts

Sahary se spouštějí při různých teplotách, záleží na čidle jak je nastavené. Na své 2.1TD jsem měl něco málo přes 100C, koupit jsem 92C a bylo to lepší. Na čidle bývají uvedeny dvě teploty, jedna na zapnutí, a druhá na vypnutí sahar:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky máme 1,8 benzín, r.v. 95 a má taky nízkou spotřebu - na dlouhé tratě pod 6 l. Asi to byla nějaká povedená serie. Motor je hezky živý, jen zajímavost - při přeřazování klesají otáčky pomalu.

PS: a teploměr ukazuje o 10 stupňů víc, než je skutečnost.

[upravil dne 21.5.2007 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

1,koukám na tvojí spotřebu a nějak se mi nezdá jako bys jezdil na naftu:myslim

2,teplota-mrknout na pojistky zda-li není spálená já ji měl pak na relátka zda-li není upadlý drátek ten byl taky a tím nešli sahary na 1,rychlost.

3, měli by spínat při 97 st

k te spotrebe, mrkni na profil Sheehy na spritmonitor.de , ma to nejak divne vedene, evidentne netankuje od prazdne do plne, takze tech 6.64 se neda brat vazne.

Nicmene nerikam ze se kolem 7.5 litru nemuze pohybovat, ja ted posledni nadrz LPG jezdil stylem co nejvice se drzet v rozmezi 2000-3000 otacek a i pri 60% jizd po Praze a zbytku po dalnici do rychlosti 120km/h jsem se dostal na 8.8l LPG,coz myslim ze neni spatny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte jak je to se spínáním sahary u P307 2.0HDi? Včera jsem stál v koloně a teplota se vyšplhala skoro až na 110C ale nentilátory nic. Mají se také točit pomalu při spuštění klimatizace jak tu již někde bylo zmíněno? Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udaje na spritmonitor.de som uz par krat prerabal, lebo manual v nemcine nemusim. Aale ked som nad tym uvazoval, tak stav v akom to mam teraz mi pride OK. Prve tankovanie (uplne nove auto) sa robi do prazdnej nadrze a ma najazdene 0 km. Pri druhom tankovani sa zadavaju prve nabehane kilometre. Ako to mate vyplnene Vy ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...