Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

čidlo rýchlosti - rýchlomer v mílach


bakero

Recommended Posts

Zdravim

P406, 1,9TD, r.v.1998

Výstupom cidla rychlosti su len signaly bez ohladu na to, ci rychlomer ukazuje hodnoty v milach, alebo v km?

Alebo inak: ak mam budiky, ktorych rychlomer ukazuje v milach - potrebujem cidlo, ktoreho vystup je signal v milach?

Lebo: skusil som uz dve cidla a obidve ukazovali vysoke, nerealne hodnoty na rychlomeri.Vyzera, ze hodnoty by boli spavne, keby ich podelim koeficientom 1,6. Alebo obidve cidla boli pokazene:).

Co na to hovorite?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čidlo čo ukazuje mile a kilometre je stejne akorat budiky su ine pry vymene čidla musiš spočitat počet zubou na unašacej hriadelke . u kažeho typoveho modelu je ini počet zubkou .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslis, ze keby pocet zubkov na tej hriadelke bol iny, tak by to tam zapadlo.? Inak, jedno cidlo som skusal s povodnym ozubenym koleckom.

Ked teda tvrdite, ze cidla su rovnake - co je dost logicke, tak potom 1) bud mam pokazene cidla, 2) vybehane ozubene kolieska, 3) chyba bude aj v cidle a aj v budikoch. 4) chyba bude v cidle, aj v budikoch, aj v tom koliesku

To je normalne pribeh s kriminalnou zapletkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mal z anglickeho auta budiky a čidlo a to same aj Ferry. Ale Ferry schanel budiky hlave kvoli otačkomeru nakonec sehnal budiky z otačkomerom v km. Anglicke budiky maju jak mil. (velke čislice) tak km.( male čislice) akorat počitač jede pořat v mil. A čidlo a rozdielnim počtom zubou tam dáš akurat asi v jednej tretine pootočenia ozubeneho kolieska sa ti tie zuby začnuhadat a menit otačkya potom sA TO ROZHODI CELE A DELA TO BLBOSTI.

ps. a maš skutočne to prave čilo čo tam ma byt :myslim

[upravil dne 20/5/07 ZILA]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...