Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Trvale rozsvícená potkávací světla s palubovkou


Fainman

Recommended Posts

Zdravím. Mám násleující problém: před týdnem se mi v noci zničeho nic trvale rozsvítila potkávací světla. Také trvale svítí podsvícení paluní desky. Vše je vypnuté a na nic to nereaguje. Sanozřejmě pokud odpojím baterku tak to zhasne, počkám 10minut a když se zadaří tak to přestane svítit. Vše ale začne opět trvale svítit, když zapnu světla Obvykle ale na 99% se to ihned opět rozsvítí po připojení baterie (je jedno na jak dlouho to odpojím).

Neví někdo co s tím? Vadné rellé nebo něco jiného? Byl jsem s tím i u Peugeota - koncesionáře (Pardubice) ale bez výsledku. Díkas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fainman

Zdravím. Mám násleující problém: před týdnem se mi v noci zničeho nic trvale rozsvítila potkávací světla. Také trvale svítí podsvícení paluní desky. Vše je vypnuté a na nic to nereaguje. Sanozřejmě pokud odpojím baterku tak to zhasne, počkám 10minut a když se zadaří tak to přestane svítit. Vše ale začne opět trvale svítit, když zapnu světla Obvykle ale na 99% se to ihned opět rozsvítí po připojení baterie (je jedno na jak dlouho to odpojím).

Neví někdo co s tím? Vadné rellé nebo něco jiného? Byl jsem s tím i u Peugeota - koncesionáře (Pardubice) ale bez výsledku. Díkas

Nejspíš páčka světel nebo kabeláž k ní, relátka tam žádná nejsou. Ta páčka se ráda vypaluje a pak to plaší
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...