Sign in to follow this  
Followers 0
vojtasbrno

Obšití volantu

15 posts in this topic

Máte někdo zkušenost s tím, že ste si nechali obšít nově volant? Jakou kůží, jakou barvou? Nemáte nějaký fotky? Nebo nahodou zkusenosti s Apos Blansko?

Mam 406 novej model a chci to brzo spachat,jen moc nevim co a jak...

Diky moc

Nebylo by lepší sehnat někde pouze věnec volantu v kůži? Jednak by se zachoval originál a jednak by to vyšlo levněji. S obšitím počítej cenu tak kolem 4tis. za dobrou práci.

Původně zaslal: komisar

nebo sehnat kůži a udělat si to sám pokud jsi šikovnej:super

Nebo tak. :) Ale myslím si, že pokud nemáš zkušenosti a nejsi zručný nemáš šanci to potáhnout aby to vypadalo k světu.

Na autodoplnky.cz taky prodávají kuží dokonce i s obšitím. Jen si to nasadíš a stáhneš. Jak to ale vypadá, nevím...

to ne,sam urcite ne:) s cenou to eni tak hrozny, dela to prave apos blansko, co sije pro audi a Mercedes...cca za 1500...Nekdo tu kdysi psal i nejakym spesl clovekovi nekde u prahy...ale ja jedu sem,pac sem z brna...

cenu muzu potvrdit,kdysi jsem to chtel delat do r19,ale nakonec jsem se na to vybod a koupil sportovni momo.vsichni calounici odhadovali cenu 1200-1500kč za kuži:papa

Také by se mi šiknul nově potáhlý volant....mám najeto 130 000km, a je na některých místech dost prodřený....zdá se mi lehce měkčí, normální mi přijde tvrdší a déle vydrží.

Čim opečovávate kůži na sedačkách a okolo...? Koukal jsem na pár benzínkách, ale nikde žádný přípravek neměli přímo na kůži:papa

Já jsem použil na kůži prostředek od Armor. Jsem s tím spokojen. Navíc je odolný protí UV záření.

Původně zaslal: MPavel

Já jsem použil na kůži prostředek od Armor. Jsem s tím spokojen. Navíc je odolný protí UV záření.

Od Armoru jsou dobré přípravky, tenhle byl přímo na kůži? Zkusím se porozhlédnout po netu...díky:papa

Původně zaslal: Alek

Původně zaslal: MPavel

Od Armoru jsou dobré přípravky, tenhle byl přímo na kůži? Zkusím se porozhlédnout po netu...díky:papa

JJ. Přímo na kůži. Kupoval jsem ho v OBI, stál asi 280,-. Přesný název si nevybavím, ale určitě to poznáš. Kdyžtak večer napíšu přesný název.

Přesný název je: Armorall Leather Care Gel.

[upravil dne 22.5.07 MPavel]

No jestli myslíš přípravek na čistění kůže, tak já koupil v AutoKelly tohle:

turtle.jpg

Stál 202 Kč a docela kůže prokoukla - koupil jsem kožený sedačky z vraku, tak jsem je pěkně vyčistil a jsem s výsledkem spokojený...

To samé jsem viděl i v OBI, ale tuším že snad za 280 Kč...

vdaka VIP3R sdaď mamička koupi :myslim:myslim:myslim:super:super:super:super:super