Sign in to follow this  
Followers 0
Dundee

Geometrie zadní nápravy

4 posts in this topic

Ahojte všichni, zkoušel jsem hledat, ale nějak jsem se nedozvěděl hodnoty geometrie zadní nápravy pro 405ku.

V pátek jsem byl u Vašendů na kontrolu, protože se mi zdá, že mám docela "Áčko" po necelých dvou letech od repase, ale prý je všechno v pohodě, jen mám kontrolovat sjíždění zadních gum a pokud by to bylo špatný, tak mi v rámci záruky vymění poškozené díly. Vůle tam prý je minimální, takže by problém být neměl.

Jelikož jsem ale puntičkář, rád bych znal hodnoty a chystám se na geometrii, abych si to "pro jistotu" ověřil. Díky všem :papa

Původně zaslal: Dundee

Ahojte všichni, zkoušel jsem hledat, ale nějak jsem se nedozvěděl hodnoty geometrie zadní nápravy pro 405ku.

V pátek jsem byl u Vašendů na kontrolu, protože se mi zdá, že mám docela "Áčko" po necelých dvou letech od repase, ale prý je všechno v pohodě, jen mám kontrolovat sjíždění zadních gum a pokud by to bylo špatný, tak mi v rámci záruky vymění poškozené díly. Vůle tam prý je minimální, takže by problém být neměl.

Jelikož jsem ale puntičkář, rád bych znal hodnoty a chystám se na geometrii, abych si to "pro jistotu" ověřil. Díky všem :papa

mas U2U ode mne

S tím ti nepomůžu,ale taky se mi zdá,že mám malinko vzadu áčka,ale gumy se sjíždí rovnoměrně,ale vepředu se mi víc sjíždí vnější okraje pneu a to mám geometrii dělanou. Ale ty áčka vzadu sou asi kvůli tomu,že jsou tam jiné disky,možná že i kvůli tomu se mi nerovnoměrně sjíždí gumy vepředu. Až tam dám zimáky,tak uvidím.

M.a.R.i: Já mám kola přesně podle TP a mám ten pocit, že loni v létě byly ještě postavený normálně :myslim Změřim geo, porovnám s tabulkama a uvidim, jak na tom je. Přinejhoršim to zase odvezu k Vašendům na výměnu čepů. Nu což, stane se ;)