Fuggy

Podsvícení budíků

35 posts in this topic

Zdravím peugoťáky.

Měl bych dotaz na toho kdo má zkušenosti s výměnou podsvícení budíků v palubní desce.

Originální mě tak trochu přestalo byvit a jelikoě už mám pár modrých neonů uvnitř,tak bych chtěl podsvítit morře i budíky.

Jak je to těžká práce a kde se dá sehnat vše co potřebuji.

Díky a zdar :super

ja si pro zacatek zkousel na 306ce podsvitit teplomer...koupil sem vysokosvitivy diody....jenze to bylo na houby,pze maj bodovy svetlo....tak sem je vymenil za klasicky...ty to zase nedostatatecne podsvitili...tak sem tam vratil zarovky..........asi maj v tom kramku maly vyber LEDek....

Původně zaslal: komisar

Chce si to pohrát:D jako já

Tos udelal hezky, jak je to resene? Dal jsi tam LED?

Jo jo, stačí si krapet pohrát s LEDkama a vyjde to na pár kaček...

blueonly.JPG

nebo

bluered.JPG

(V reálu to vypadá mnohem líp...)

Původně zaslal: meldal

ja si pro zacatek zkousel na 306ce podsvitit teplomer...koupil sem vysokosvitivy diody....jenze to bylo na houby,pze maj bodovy svetlo....tak sem je vymenil za klasicky...ty to zase nedostatatecne podsvitili...tak sem tam vratil zarovky..........asi maj v tom kramku maly vyber LEDek....

Ledku můžeš pro tento účel použít pakliže ji lehce "potuníš". Stačí její vršek lehce spilovat do roviny a do prostřed lehce navrtat dirku. Je to teda šílená práce, ale vysledek celkem ujde.:super

Původně zaslal: komisar

ne sundal a dal modrou folií,s modrýma jedkama by byly i ručičky modré to já nechtěl

a folii jsi sehnal kde, nebo co je to za folii?

jinak pozor u tech polskych/na 307/ jsou obracene budiky na teplotu a na palivo!rad bych taky zmenil styl podsviceni na modrou!a jak se to potom udela u PP?

a nebo takhle....

s zarovkama, standardni folii a prisvicenim LEDkama na rucicky...

718_8.jpg

[upravil dne 21.5.07 Vvitty]

nejhorsi je ten opruz s rozebiranim kdeceho, ja uz to delat nebudu, pri predstave ze rozebiram hodiny, podsvetleni ovladani klimy atd... brrrrr

ti polaci na 406-ku delaji, ale celkova cena, se vsim potrebnym a s postovnym je 232PLN.

Ja bych chtěl taky dělat do 106 jiný podsvícení.A protože sem si něchtěl zničit budíky tak sem si sehnal jedny na pokusy.Od Hicse sem si přečet návod jak nato ale zjistil sem že mam "digitální" tachometr (vede do něj 3pinovej konektor).Hics píše že před vyndáním ručiček se má ozančit základní poloha a to tak že se má ta ručička "natáhnout" asi tak k 50,pustit a měla by se vrátit do základní polohy.Můj problém je že když pohnu z ručič tak zůstane tam,kde ji pustim a nevrátí se.Tak bych se chtěl zeptat jestli ji můžu normálně sundat??:myslim

Já si sám zmáknul modrý podsvícení LED diodou el. stahováníání oken.. Foto dodám později..:)

Koukám, že to jsou pěkní zloději - v tom Polsku to vyjde na polovinu... :myslim

Vyděrači.. :grr

tady cituji z jedné z jiného fora:

"Mohu dodat polepy s podsvícením indiglo na téměř jakýkoliv typ auta.Pro každý model auta je několik barevných variací i designových návrhů.Cena 2000,- včetně násobiče napětí bez kterého to nefunguje.Jedná se o nové zboží - mám dobré vztahy se zahraničním výrobcem.

Dodání 10-20dní - dělám vždy hromadné objednávky.Fotky pošlu případným zájemcům mailem.Dotazy nejlépe taky mailem: tuningclubostrava@seznam.cz

http://TuningClubOstrava.com

Pro všechny fandy tuningu... Wink

...nejen z Ostravska Cool