Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206-řazení


rumpel

Recommended Posts

zdtavim vsechny. chci koupit 206, dnes jsem byl u jdnoho chlapka o nepozdávalo se mi razeni, neni nijak pevne a tvrde..Je to obecne u vsech 206-tek? Posledni 2 rpky jsem mal skusenosti jenom s fabii a tam to bylo o moc lepsi. take tak ten posun mezi razenim je o moc delsi..diki za odpovedi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic si z toho radenia nerob a ked zistíš že spiatočku treba radiť s dvojitým vyšlapnutím spojky = štandart :aut

sestra ma fabiu a radenie je v pohode(až na 1x vypadnuté lanko radenia) a hlavne kratší chod riadiacej paky,myslím že na favorite bolo lepšie to radenie rýchlosti:D ako na 206

[upravil dne 21/5/07 MrVain]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

206ka má suveréně nejhorší řazení s jakým sem se kdy setkal. A to sem řídil i trabanta. Vzdáleně se tomu blížil jen jedničkový golf, se kterým sem dělal autoškolu a u kterého sme se zásadně rozjížděli na trojku :):):):)

Ale na všechno se dá zvyknout a kromě zpátečky a semtam jedničky tam jde s trochou cviku všechno napoprvé a vpohodě. Ale 206ka je srdeční záležitost, prostě mazlík a tak mu nějakou tu "drobnou" vadu na kráse odpouštíme (Kdysi jsem četl článek "Hezká vozítka to mají vždy jednodušší" a bylo to o tom, že nemít 206ka tak povedenej design, tak by neměla šanci se prosadit)

Když sem kupoval tu svoji, tak sem v autorizovaným servise ptal, jestli nemá vadné řazení :):):) tam se jen zasmáli a řekli, že to je na 206ku ještě dobrý...takže tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kujon106

z toho si nic nedělej, ani 106 není v řazení stoprocentní :) Nicméně s 206 sem ještě nejel, tak nemůžu porovnávat ;)

tak dojdi na šebetou a mužeš na mojej :D:D:potlesk:potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj - nezbývá než souhlasit ... zezačátku mě to taky docela vystrašilo, ale po několika zjišťováních a přečtení několika dalších stížností je to venku ... řazení u 206ky - standartně špatná záležitost.

Ale jinak spokojenost :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to, že 206ka má jedno z nejhorších řazení můžu jen potvrdit. Nejhorší 1- to je občas porod, zpátečka a někdy taky přeřazování 2-3, kdy tam jsou jako by dvě polohy, člověk si myslí, že už ji tam má, ale řev od spodu ho přesvědčí ze Ne e :D To se mi stávalo spíš ze začátku... Je to hodně o cviku. A jak zmínil

TANAGY, 206ka je srdeční záležitost, které nějakou tu ''drobnost'' rád odpustím :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mal som 4 ku golfa , a radenie bolo urcite lepsie na nom, ale 100 000 km a odisla prevodovka, takze radsej pegotka s nepresnejsim radenim ale zato neporuchovou prevodovkou. Verte ze ked som mal golfa som stale pozeral pod auto ci netece olej z prevodovky, (mali niektore serie ako 1,6 74kw dost kazove prevody-oprava jedine druha prevodovka,zazil som to na vlastnej kozi), ale teraz ked mam pegota viem ze sa uz pozerat nemusim :) , ono mozno aj preto ze uz sme v rodine mali jednu 1,1 ku, a 180 000 km, ziadne kvapkanie oleja, ziadne poruchy. 100 tne spolahlive, a hovorim to bola 1,1 ! Troska co si pamatam tak spatecka sem tam nesadla a zaskvrcala, ale to mi az tak nevadilo. A tempomat tiez neviem kedy sa montoval, ani v RC verzii nebol v nabidke k vybave

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoNG

no u mě to je největší tragedie řadit z 1 na 2 zařadit jinak to řazení vcelku ujde :)

presne tak :-) klasika u 1.4HDi razeni z 1 na dve chce umet a na nic nespechat :-)

jinak misto 2x spojka u zpatecky ... ma rychlejsi system ... nejdrive ctyrku a pak krasne hladce zpatecku :roker

ale jak pisou ostatni sice razeni o nicem, ale najit znicenou prevodovku na peugeotu to sem snad jeste nevidel ...:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...