Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak se s tebou (ne)loučím(e) Peugeot Clube!


Neon

Recommended Posts

Díky za odpovědi a ještě jednou sorry, za to napínání ... :D:D Ale přišlo mi to jako celkem dobrej nápad ... :)

Zila: to neni nemocnej pedal, jenom jsem o neja nejak skobrtnul pri luxovani a on se nejak sklopil ... :D:D

Radek Hurvajz: no, tak trošičku jo, no ... vim, že je to celkem častá závada 406tek ... ale vypadá to fakt hrozně, jak tam ze lva zbyly jenom nohy ...

John: JJ, vim, ale AVATAR jsem nějak zapoměl, jak umístit ... ale časem to bude ...

Marlin: já, jak vezl to báwo z Helmutslandu, tak super, ale je takový těsný vevnitř ... a oproti plastům nevim, co ti vadí ... schválně se svezeš někdy třeba na DJbáně ... nic tam nedrnčí

Janča: nojasný ... :super

[upravil dne 24/5/2007 Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

406ta pekna..tak at ti neprozere i ty kalhoty :)......jen uz nepridavej zadny zavorky do toho nazvu, se v tom ztratim :)

Ja se v tom puvodne malem taky ztratil, tak jsem je zrusil ... :D A k tem kalhotum ... kdyby mi je mela zacit prozirat, tak pujde do plynu (samozrejme obrazne receno -> predelat na plyn ... :D)...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neone, me nejde o to, jestli drnci nebo ne, to vim ze nedrnci. Ale vzhledem k tomu co delam za praci mam uz zkusenosti s interierama. Treba u 406ky mi silene vadi ten tvdry plast co je na radiu a ovladani klimy. A zbytek jsou taky takovy onaky. ALe ona je opravda, ze se me nelibi zadne plasty u modernich aut :D

jo, stare dobre auta, zvlaste BMW :roker

A jen tak mezi nama, me trica stisnena nepripada, ale 36ka uz trosku jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hehe no tak cely to cist nebudu ale jak jsem ve skratce pochopil tak tady probehl u neona upgrade z petky na sestku :D takze gratuluji a preji at slouzi..jo a pozor na benzince..kdyz na tebe nekdo bude rvat SUPER tak asi proto aby sitankoval SUPER a ne NAFTU :D:D:D only joke

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Neon: taky se dodatečně připojuji k novému miláčkovi 406. Je stejná jako mám já. Tak Ti přeji hodně příjemných chvil za volantem a ať Ti dlouho a věrně slouží. p.s. máš pp??:super:potlesk:potlesk:potlesk

pp? Jestli myslíš palubní počítač, tak to je jedna z věcí, která ji z výbavy chybí ... (nemá ostřikovač na světla, PP, zadní stěrač a ele. sedačky) ... jinak myslím, že je PLNÁ ... ;)

Jinak s tou spotřebou to bude celkem boj, to máte pravdu ... za 200km jsem si průměr spočítal na 10,3 (město, mimo, dálonice) což sice neni na začátek špatný, protože jsem si občas zkusil někoho předjet, nějaké ty akcelerovanější rozjezdy taky proběhly, ale ibeztak je to oproti mému dlohodobému průměru (6,3) v ropisovi celkem rána ...

Vždyť taky už jsem byl včera v práci na kole ... :D:D:D

Ale za ten výkon to rád obětuju, jenom nevim, jak se to zkloubí s těmy 25tis km, co ročně najezdim ... uvidíme ... :myslim;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...