Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Minisraz Týn nad Vltavou dne 2.6.2007


OK406

Recommended Posts

Takže zítřejšího 1.minisrazu v Týně nad Vltavou se zúčastní : OK406, Komisar, Neon, M.a.R.i., Medvěd, jane paul, nemec.cb, Mefisto86 Možnou účast potvrdili chotemicak a Proky.

Nepřijede Bohumil a velká mediální televizí večerníčkova AKA!!!!!!!! Pokud by někdo bloudil podobně, tak tady je na mě mobil: 731805990. Pokud by se někdo rozhodl zúčastnit se srazu, tak je vítán a může mi zavolat. Pokud má ještě někdo zájem si zkusit se svým autem sprint tak bude vítán a vyplní si formulář. Je možnost si zkusit i dvojičky! ;):super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže zítřejšího 1.minisrazu v Týně nad Vltavou se zúčastní : OK406, Komisar, Neon, M.a.R.i., Medvěd, jane paul, nemec.cb, Mefisto86 Možnou účast potvrdili chotemicak a Proky.

Nepřijede Bohumil a velká mediální televizí večerníčkova AKA!!!!!!!! Pokud by někdo bloudil podobně, tak tady je na mě mobil: 731805990. Pokud by se někdo rozhodl zúčastnit se srazu, tak je vítán a může mi zavolat. Pokud má ještě někdo zájem si zkusit se svým autem sprint tak bude vítán a vyplní si formulář. Je možnost si zkusit i dvojičky! ;):super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem se dneska trošku připravoval na sraz:

Pokus vyrovnat lavor na přední haupně od nějakýho ko..ta se nepovedl

Prahy přestříkány

Tažné přestříkáno

Oděrky na nárazníku jakžtakž přestříkány

Motorový prostor trošku vyčištěn

Dolita směs do ostřikovačů

Auto umyto

Lak navoskován

Venkovní plasty ošetřeny

Chromy naleštěny

Okna vyleštěny

Anténa jakžtakž připevněna

Kola umyta

Nasazeny chromované čepičky na ventílek

Auto vyluxováno

Plasty uvnitř ošetřeny

Vyhozen veškerej bordel

Jakžtakž uklizeno v kufru

Vyzkoušeno zrychlení na letišti

takže se dá řict,že jsem docela připraven. Zase sem zjistil spoustu novejch škrábanců a vad :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sraz je na dosah ruky, ale bohužel nemohu přijet, jak jsem konstatoval již při stanovení termínu.Přeji zdařilý průběh prvního srazu v Týně nad Vltavou a hlavně pěkné počasí, protože to tomu dá ten správný šmrnc.:roker

Takže někdy příště naviděnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

M.a.R.i. : pokud jedeš ten sprint, tak zadarmo. Neplatíš za start a ani za sebe. A kluci nevadí, pokud budou si chtít dát sprint, tak se domluvíme. Co ty na to. A podívej se prosím na ten formulář a pokud máš možnost si jej vytisknout, tak si ho i vyplň. Je to kvůli časům, které budou v počítači. Ale to se dozvíš vše na místě.

Jinak 405 budeš mít jako novou;):super:super:super:potlesk:potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předem bych rád poděkoval za účast na 1.minisrazu P-C v Týně nad Vltavou (Jihočeského kraje). Ráno to vypadalo, že bude pršet ale nakonec se počasí umoudřilo a vykouklo sluníčko. Po seznámení na parkovišti, jsme šli přihlásit tři účastníky M.a.R.i., Mefisto86, Neon na sprint. Výsledek sprintu je v ve výše uvedeném příspěvku od M.a.R.i.. Zde je nutno podotknout, že 406 2.0i 16V byla rychlejší než 405 SRi a 405 GL 1.6i. Není důležité zvítězit ale zúčastnit se a hlavně šlo o to si to zkusit. Po obědě a sprintu jsme všichni odjeli na nedaleké letiště, kde jsme z kuželů postavili slalom + provizorní garáž. Zde jsme si přes dvě hodiny se svými auty zasoutěžili a zablbli. Poté jsme se po 16 hodině rozloučili a ukončili 1.minisraz. Z letiště se účastníci rozjeli spokojení domů. Ale Komisar, OK406, Neon, Medvěd jsme odjeli ke mě do garáže, kde jsme se pustili do 406 Neona. po asi 1,5hod. se s námi rozloučil Medvěd. Na jeho 406 se dělalo: zprovoznění palubního počítače + páčky, ZP mlhovka, výměna žárovek, čištění motoru a další věci. Skončili jsme okolo půlnoci. Myslím, že se 1.minisraz povedl. Škoda, že se ho nezúčastnili např. Vozidla 4x4, jenž by měli možnost se "vydovádět na kvalitní šotolinové cestě a na louce. Závěrem bych chtěl podotknout, že na motosprintu byla možnost, že kaskadér vozil na motorce dívky a dělal s nimi různé "kousky", Tak jsme se všichni shodli, že kdyby byla na minisrazu přítomna dívka tak by se zúčastnila např. mediálně známá aka a další. Ještě jednou všem děkuji za účast a pomoc. Jsem si vědom, že byli i chyby ale snad mi to odpustíte. Fotky ze srazu i z garáži budou dodávány později.

[upravil dne 4/6/07 OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Účastníci 1.Minisrazu P-C v Týně nad Vltavou dne 2.červa 2007:

Komisar : 406 1.8i 16V break.

nemec.cb : 307 1.6i 16V SW automat, + dva spolujezdci(nejmladší účastníci)

M.a.R.i. : 405 2.0i SRi , + tři spolujezdci

Mefisto86 : 405 GL 1.6i, + dva spolujezdci

Neon : 406 2.0i 16V

Medvěd : 406 HDi break

OK406 : 406 2.0i 16V

[upravil dne 3/6/07 OK406]

[upravil dne 4/6/07 OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...