Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

LPG do P306, 1,6


martinz

Recommended Posts

Původně zaslal: noradek

Mam 306 1.6 na LPG od AG je to sice break ale nadrž mam pod autem misto rezervy danou origo a bylo mi řečeno že se tam takto dávají normálně ale asi to bude o něco drašší.Ja to už takto předělané koupil.

to mas ale dlouhyho ne ??ja mam jen 306 roland garos ale je to tridvirko , a nevis jak velkou nadrz tam mas,jinak kdys posles foto budu moc rad , nekdo mi rikal ze pokud tam neni rezerva v podlaze kufru tak se to pod auto nedava proto ten dotaz zatim moc diky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: noradek

Jo mam sice dlouhyho,ale ten prostar na rezervu je přeci stejný jak u 3dv tak i u breaku.nadrž mam cca na 38litru.A jde to dát vpohodě i pod auto ptal jsem se na to u firmy co předělávají auta na LPG

uz jsem taky neco malo nasel na netu tady je fotogalerie http://www.autoplyncentrum.cz/peugeot_306.htm

a cenove to vychyzi tak asi 30tis:bojim

a jak ti to jezdi spokojenost??a spotreba cca?? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: gas

ono chce propočítat kolik člověk najede a jak dlouho si auto nechá, ne vždy je taková investice do plynu výhodná, taky jsem o tom kdysi uvažoval, ale negativa převážila i roční nájezd cca 40 tis. km

prave ze najezdim taky dost cca25tis rocne a auto si hodlam nechat , vedel jsem ze to nebude zadarmo ale chtel bych slyset zkusenosti a jaka byla u tebe negativa?? diky za odpovedi :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

406 1.8/16v 1996.Měl jsem tam AG,jenže už byla prošlá nádrž tak jsem to nechal celé předělat.Je to italský system něco jako BRC do sáni,to mám plastové.Dívám se že jsi z Jablunkova Takže je to firma v Havířově.Kdybys měl zájem dám ti na něho kontakt.Spotřeba do 10l.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

martinz: parkuju často v podzemkách, takže problém, kufr potřebuju dost často a rezerva zabere hodně místa, nehodlám mít auto déle než 3 roky, pokud chci toroid, tak z důvodu malého objemu časté tankování a vzhledem k tomu, že bych tam nedal nic jiného než sekvenci ( která vyjde kolem 30 tis ) jsem to raději odpískal ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám 306, 1,6 sekvenční vstřikování od Lovtec, spotřeba tak 8,5 plynu, ale je to třeba docela často seřizovat, čistit plynové vstřikovače a za studena se tomu moc nechce. Problém je v tom, že plynový počítač se s benzinovým navzájem ovlivňují a pak to za studena jede špatně i na benzín. Jaké máte skušenosti s jinými výrobci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jezdím se systémem polské firmy Autogaz STAG 300 od 14. března letošního roku. Zatím jsem velmi spokojen. Provoz absolutně bezproblémový (ťuky,ťuk;) Nebýt kontrolky ani nepoznám na co jedu :super Spotřeba je u mé 406 Break 1,8l 85kW kolem 10l, což podle mých zkušeností odpovídá autu i převážně městskému provozu (do práce 5km atd.) Přestavbu prováděl p. Bartůšek z ČB. Sekvenční vstřikování+toroidní nádrž místo rezervy 60l. Cena 31tKč. :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám na 307 motor 2.0l 100kW od únoru plyn značky Elpigaz. Chvíli to blblo, ale pak vyměnili směšovač a teď si to jen šveholí. Spotřeba 10.2l (do práce to mám 4,5km :nevim) ) Přestavba 32 000,- s toroidem pod autem. Jinak Ostrava cena plynu 12,5kč/l. Jak jste natom jinde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jaudax

Já mám na 307 motor 2.0l 100kW od únoru plyn značky Elpigaz. Chvíli to blblo, ale pak vyměnili směšovač a teď si to jen šveholí. Spotřeba 10.2l (do práce to mám 4,5km :nevim) ) Přestavba 32 000,- s toroidem pod autem. Jinak Ostrava cena plynu 12,5kč/l. Jak jste natom jinde?

Praha cca 14,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...