Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klepající se mlhovka


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Již delší dobu zkoumám co se mi to klepe na autě když jedu po našich "krásných" silnicích. Nejvíce je to slyšet pokud jedu po kostkách. Dnes jsem přišel na to že pravá mlhovka se klepe a vibruje o plastový nárazník, levá se sice asi klepe taky ale ne tolik, dělá to randál jako kostitřas. U tyhle mlhovky jsem dával jinou pružinu protože tam nebyla žádná, je možný že je slabší, ale v servisu jsem se dozvěděl že se to snad ani koupit nedá. Nemá někdo nějakej nápad co s tím, Přilepit?:myslim ? Neřešil jste to někdo?

[upravil dne 18/5/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No řešil jsem to na své staré 2.1TD - silikon hezky kolem celé mlhovky a to i ze zadu, jezdil jsem s tim přes rok bez problémů-pak prodal autí. Ani to nevypadalo, že je to lepený....:super

Nebo zkusit nějaký vrakáč a vyměnit...

Já měl na své utržený ty držáky, kde měli být ty pružiny.....a kvůli tomu jiný mlhovky se mi pořizovat nechtěli....;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Alek

No řešil jsem to na své staré 2.1TD - silikon hezky kolem celé mlhovky a to i ze zadu, jezdil jsem s tim přes rok bez problémů-pak prodal autí. Ani to nevypadalo, že je to lepený....:super

Nebo zkusit nějaký vrakáč a vyměnit...

Já měl na své utržený ty držáky, kde měli být ty pružiny.....a kvůli tomu jiný mlhovky se mi pořizovat nechtěli....;)

Hm, ten silikon mě napadnul taky. Asi to tak udělám, nesnesu aby se mě na autě něco takhle klepalo. Vyměnit není co, jedině tu pružinu a tu budu těžko schánět
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jjj souhlas žádný klepání!

Když jsem viděl, že jsou ulítlí ty oka pro pružiny, neřešil jsem, zaštrachal jsem v garáži, otveřel silokon....drželo to fest, po estatický stránce...k nepoznání...(průsvitný silokon)

Ale třeba bys zrovna měl štěstí na vrakáči....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...