Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Žárovky 100W


Fuggy

Recommended Posts

Zdravím peugoťáky!!

Měl bych jeden dotaz.Koupil jsem si 100 Watové žárovky do předních světlometů a chtěl jsem se zeptat jestli s nimi má někdo zkušenosti.

Slyšel jsem že jsou moc silné a můžou způsobit spálení celé kabeláže.Máte stím někdo zkušenostï???:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fuggy

Zdravím peugoťáky!!

Měl bych jeden dotaz.Koupil jsem si 100 Watové žárovky do předních světlometů a chtěl jsem se zeptat jestli s nimi má někdo zkušenosti.

Slyšel jsem že jsou moc silné a můžou způsobit spálení celé kabeláže.Máte stím někdo zkušenostï???:super

bych tě nechtěl potkat v proti směru.máš ty žárovky tři? znáš to vyhláška-od každé žárovky jedna náhradní:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1/ je to zakazane

2/ oslnuje to protijedouci auta

3/ vypali ti to parabolu

4/ po case ti odejde elektroinstalace, ktera na to neni stavena

5/ zacni shanet packu na spinani svetel, protoze uz ty klasicke svetla ji uspesne vypaluji, zejmena dalky krasne odchazeji...

a prosim, nejezdi proti me, dekuji ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně.díky za odpovědi.Ale zapoměl jsem napsat že jsem si je pořídil do dálkových světel.Do potkávacích bych je samozdřejmě nedal;).Tak mám klasické 55W.

Jen mě zajímalo když se dálka tak často nepoužívá jestli tady je nějaká možnost poruchy díky 100W žárovkám.

Jinak dík.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Edison

Já osobně chci zkusit tyhle: http://uni.autodoplnky.cz/philips-zarovka-h7-12v-55w-model-xtreme-power-80-s4085328 O barvu mi anitak nejde, jako o dostatek světla. Než to nahánět watáží mi to přijde jako rozumný.

lidi co je měli tak řikali že svitivost super ale že bohužel rády často praskají, jsou prej náchylné na otřesy, když je zahřaté vlakno a přejedeš par nerovnosti tak to prej nevydrží

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to všechno četl. Asi je potřeba si zvážit, chci-li světelný výkon, nebo nějaký vzhled. Přecijen +80% se blíží 100W více, než +50% blue. Na feldu jsem dával SilverStary +50% a max. spokojenost. (to jsem ještě nevěděl o těch +80%, hehe :-).)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...