Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Poloosy P106


Sirael

Recommended Posts

Čautež fšichni,

Mám problémek s neutuchajícím vrzáním přední nápravy a bylo mi řečeno, že výměna homokinetických kloubů bude dražší než koupě a výměna za repas. Co si o tom myslíte? Nerozumím tomu.

Repas poloosu mi nabízejí za 2914,- s tím, že jim musím dát starou.

dík za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Člověče, jak už sem dlouho chodíš? Ty, takovej matador, už bys mohl vědět, kolikrát už se tu ty poloosy řešily... :);)

Je to furt stejně, nová orig. poloosa stojí ranec, takže je možno a) koupit jetou na vrakáči či na inzerát, nebo b) koupit repas výměnou, u nějaké větší firmy (Autobenex, ACI, Autokelly, možná i distribučky jeko Meteor, DND... prostě co máš nejblíž), nebo c) najít si zdejší malou firmu, která poloosy repasuje, a zeptat se přímo u nich (ve starších příspěvcích najdeš kontakt na Glogara, ten je asi nejznámější, a dost levný).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dyž to je těžký, von každej mluví o ranách a divnejch zvucích a o tom jak jezdí max 60 do zatáček za hroznýho řevu. Mě to jen vrže, když točím volantem na místě nebo, když se auto zhoupne.

Haždopádně dneska jedu di servisu, tak se uvidí.

Ale každopádně díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...