Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

15 palcové disky-poraďte


JarryC

Recommended Posts

Chci si koupit na 307 1.6 16V 80kw r.v.2006 15 palcové plechové disky,údajně tam patří 6x15 4x108x65 ET 27 které stojí v Peugeotu 1260Kč.V pneuservisu mě nabízí mírně jeté z 306 6x15 4x108x65 ET18 za 850Kč,měl jsem je i nasazené,pasují tam,ale nevím co přesně znamená ET.Může mi prosím někdo poradit,jestli bych tyto disky mohl dát na 307čku? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

By mě zajímalo co považuješ za rozumnou odpověď.Na tvůj dotaz jestli jsou podsvícená tlačítka u aut.klimy jsi dostal odpověd od Barbory že jí svítí vše.Pokud tomu nerozumíš tak opravdu všechna tlačítka u automatické klimatizace jsou podsvícená dokonce i displej.A brzdové kotouče dokud brzdí a nekroutí se tak jsou v poho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem se ptal na tlouštku kotoučů a jaka je hranice opotřebení v milimetrech a moc mne udivilo že to nikdo neví?? a pak se tam rozběhne debata s někým kdo tvrdí že mu kotouče vydržely 175 000 km což je hovadina největší. a stou klimou maš pravdu májí svítit i tlačitka ok! a druhá podotázka jestly s tím má někdo zkušenost?? opět nic asi jsem sám na celém světě komu se to stalo. tak tu dál vesele probírejte nesmysly škoda času tu lést a chtít se něco dozvědět zdar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty máš tuším zle napísaný nick keby som bol admin ti tam prehodím jeno písmeno!!!!! tag sem nelez !!!!!!!!:grr nikto ťa nenúti tu byť, chod s tým do servisu či tam nájdeš rozumnejšiu odpoved!!!!!!!!!!! toto je fooorum nie sevis zadarmo, holt niekto má taký problém niekto taký, niekomu sa to stalo niekomu nie, aj ja som mal s predošlou 307 problém ktorý nikto nevedel vyriešiť od tohoto foooora až po x-servisov v meste, tag sa tu neprs jak poštový holub a drž hubu a šúchaj nohami ked sa ti to tu nelúúbi a hlavne sem nelez:xvul

no a k téme radšej trchu zainvestuj daj aspoň 16" ovela viac tam vyniknú podla mňa su 15 na 307 moc malé :)

[upravil dne 17.5.07 Minooo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak promiň že sem ti neodpověděl skusím to napravit:Skušenost zrovna stímhle nemám,ale u předchozího vozu mi přestaly svítit některé ovladače.Postupoval jsem takto: 1,kontrola pojistek (tím to nebylo)

2,kontrola žárovek(a hele trefa)

kdyby to nebylo žárovkou pokračoval bych ze skoušečkou.Potom bych se teprve ptal.

A pokud potřebuješ nutně vědět tloušťku kotoučů tak se zeptej v servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to franta.kokos: myslím si že by si sa mal naučiť aspon základy slušného správania a nie urážať členov fóra, ak sa ti tu nepáči tak čo tu chceš?! je zaujímavé že x ludí tu našlo odpoveď na svoj problém ale treba sa VEDiEŤ SLUŠNE SPRÁVAŤ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 JarryC : ET (einpresstiefe=zális) v milimetrech, vzdálenost dosedací plochy kola od pomyslné roviny dělící šířku kola - neboli jak hluboko zapadne kolo do blatníku (čím větší je hodnota ET, tím více kolo zapadne ke středu vozu), hodnota u většiny alu kol pro evropské vozy se pohybuje okolo 35mm. Ráfky s ET 18 mužeš dát v pohodě.

Více zde : http://www.epneu.cz/tech_podpora.php

[upravil dne 18/5/07 Bohumil]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohumil

2 JarryC : ET (einpresstiefe=zális) v milimetrech, vzdálenost dosedací plochy kola od pomyslné roviny dělící šířku kola - neboli jak hluboko zapadne kolo do blatníku (čím větší je hodnota ET, tím více kolo zapadne ke středu vozu), hodnota u většiny alu kol pro evropské vozy se pohybuje okolo 35mm. Ráfky s ET 18 mužeš dát v pohodě.

Více zde : http://www.epneu.cz/tech_podpora.php

[upravil dne 18/5/07 Bohumil]

Tomu říkám Rada s velkým R,ušetřím 2000Kč

Díky moc! :super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...