Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak se to jmenuje??? Větrolamy???


Meldik

Recommended Posts

Zdravim Vas....

chci se zeptat, jak se nazyvaji takove ty "vetrolamy" na bocnich oknech...kus zatmavenyho plastu.....na Minonskych valkach sem to videl, ale 600 za 2 kusy se mi zdalo dost....na netu to nemuzu najit, pze nevim, jak se to jmenuje....poradte....urcite to nekdo mate, tak i jake jsou zkusenosti.....koupit, ci nekoupit (vyhozene penize)...diky

[upravil dne 17.5.2007 meldal]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.Mám je na 307.Je to užitečná věc.Mohu si nechat pootevřená okna v letě i při dešti.Interier auta se tak neprohřívá.Pomáhá to dost podstatným způsobem.Zkombinoval sem to ještě z bočními slunečními clonami na zadní okna a roletkou na zadní okno..Je to opravdu hodně znát.Tož můj názor....:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vlada

Já je mám originál od Peugeota.Elektricky okna žádný problém.Jen sem je přilepil podle návodu a neupravoval.Do ted žádný problém.Mám 307.

Jen dotaz, já je koupil taky ale při rychlosti cca od 70km nebo při silnějším větru je to hlučnější než bez. Jakoby mezi sklem a plexi profukovalo. Taky mi to dělá s elektrickýma oknama paseku, když je horko a jsou okna dole pak naráží na plast, který se asi trochu pohne teplem a okno sjiždí samo dolů.:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Na 106 mám asi za 700, ale po dvou letech je to jaksi jakoby popraskané ( proti slunku je to vidět ). Na Fábce mám všechny 4 za 540 Kč a vypadaj kavalitnější. Taky tam jsou vložený jakoby rozpěrný plechy. S oknem to má semtam problém, že sjede dolů a taky se mi zdá, že to v tom rámu pořád cestuje. Na 106 jsem to přilepil a pohoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...