Punta

Plechové koberečky na 205 , křídlo WRC z 206 na 205 ???

27 posts in this topic

Zajímalo by mě zda-li někdo nevíte kde by se dali koupit už hotové plechové koberečky na 205 a potom jestli někdo nemáte křídlo WRC z 206 na 205 zajímalo by mě jak to tam vypadá nebo bude vypadat .

Všem dík za jejich odpovědi .

Podívej se do místního vyhledávače, koberečky se tu řešily. Křídlo z WRC na 205 bude vypadat strašně, 205 nepasuje žádné křídlo, které jsem viděl. :cool:

Osobně se mi na 205 křídla taky moc nelíbí, souhlas s Deeprem, malinký střešní je fajn, ale nepřehánět to ... :)

Jakousi pidistříšku na zadní dveře 205-ky tu mám na jedněch dveřích, kdysi mi někdo tvrdil, že prej je to \"originál GTI\".

Kdybyste to někdo chtěl, je k dispozici...

tuhle pidistříšku mam, ale chtěl bych o něco prodlouženou midipidistříšku:D s brzdovym světlem, nevíte o něčem???????

Zdar já mám al koberečky tento týden budu mít nové fotky tady na stránkách tak se podívej.

Cusik. Hele Oddie posli pls. foto tý \"pidistríšky\" z 205ky.Mel bych o ni VAZNEJ zajem!!! Predm dik za odpoved.

boooooze muuuuuuj ochranuj 205ky!!!!! :mad:! :o uz na 206ce to kridlo vypada hruzostrasne natoz na 205ce!!! Na tu opravdu nepasuje zadny kridlo... ty strisky jo, ale ne vsechny.... jinak jedno jedine kridlo, ktere na to jaxi pasuje je od ecosse a je to spis striska, ktera drzi na nozickach, ktery smerujou dozadu a ma na boku neco jakoby \"stabilizacni plochy\" jako se kdysi delaly na nekterych letadlech :o)

Plechovy koberce se sehnat daji...kdysi se o tom mluvilo na autohifi v diskuzi

tak teda jo: TADY a TADY a TADY je to kridlo (teda aspon me se libi, ale tady jde dooost blbe videt :(

[Editován dne 3/9/2003 voštík]

Kozlik: je to ta, co má na autě Deeper... Já s sebou nemám fo?ák, tak ti to můžu poslat asi až v pondělí.

To oddie.Mno sice Deeper asi ma to kridlo ale neni videt poradne.Pockam do pondelka az budes mit fotak.A jakou cenu by sis za to pidikridylko predstavoval?

Poradí mi někdo tu jak sem do tohoto příspěvku poslat fotky , už mám fotky jak to křídlo WRC vypadá na 205 jenom nevím jak to sem poslat aby to viděli i ostatní , díky všem za radu a odpověd

když píšeš odpověď, tak dole je kolonka příloha, dáš procházet, najdeš obrázek a je to. radši to zkusim ještě jsem to nedělal

Mě to taky stále nejde to tam vložit , jinak jak se tam dá vlevo vložit ten muj obrázek auta , Díky za odpovědi

tak to vím opět naprosto přesně:), nejdřív musíš ten obrázek dostat na nějaký stránky, nejjednodušší je si v členech peugeot-clubu nechat přidat ten obrázek. pak v nastavení dáš opravu nastavení a do řádku URL vaší ikony napíšeš cestu k tomu obrázku až ho tam budeš mít. tu získáš když na něj klepneš pravim tlačítkem a dáš vlastnosti. UUF to je to dlouhý