Sign in to follow this  
Followers 0
Bohouš

Truck trial - Mohelnice

31 posts in this topic

Nechystá se tam ještě někdo z clubu ??? :mrk:mrk

Případný zájemce bez dopravy se může přidat ke Kebrtí posádce - máme v quatru jedno volné místo ;)

Já bych se jel podívat, to je vždy dobrá akce, ale nevím jak s časem, jestli v sobotu nebo v neděli. A taky jestli vyjde počasí, protože pokud naprší, tak to nebude Truck-trial, ale " U nás na prasečí farmě ". A Matador už to nepořádá bo to jsou jiné závody?

Hadra - Mohelnice se jede mimo truck trialový kalendář ČR, ale jelikož je to tam prostě nejlepší, tak je tam pokaždé mega účast. :roker

Sakryš, veliká špatenka ... jedu na Sosnovou na Driftovací závody do Sosnové. To je blbý, do Mohelnice jsem se chtěl stavit. Zrovna se to kryje. Holt příště.

Původně zaslal: Bohouš

Hadra - Mohelnice se jede mimo truck trialový kalendář ČR, ale jelikož je to tam prostě nejlepší, tak je tam pokaždé mega účast. :roker

tak proto jsem to nenašel na trucktrial.cz

Tak jsem tam byl v sobotu a Bohouse jsem nenasel ani jeho 405 ale nedivim se bylo tam hodne lidi , jen to parkovani na suche trave me pripadlo trochu nebespecne .

Jinak super akce , ale kdyz jsem se zacal bavit s ridici tech tater krome Librosackyh tak si kazdy stezoval ne organizaci a na Ostravaky :) (Libros)

Jinak super akce sidlo take dobre a pocasi super .

Jj lidí tam bylo jako much. Počasí skoro až moc teplo a úplně největší mínus bylo jediné pivo a to LITOVEL - to nebylo pivo, ale smradlavý bahno :nevim:nevim

Jinak akce parádní. Až mě brácha pošle fotky, tak sem něco málo fouknu.......:roll

barenst - my jsme parkovali a měli stan v depu závodníků - quatro bylo hezky schované :roker:mrk

Tak me to nevyslo ja sem "musel" znamemu pracovat na letadle a vcera sem se pekne proletel :P

to nejlepší nakonec - já u kamarádova auta :D

Kurtovi se tímto omlouvám, ale ještě to zmenšování nemám v malíku a navíc se ty obrázky po zmenšení rozmažou a kdesi cosi....navíc je to foceno mobilem :roll

post-0-14109595646804_thumb.jpg

Vertex - to je jenom velký auto, copak nevidíš jak hravě držím kelímek s nápojem ???? :D:D:mrk

nebude to karkulka ? je a košik zabudla u vyčapu:D:D:D:potlesk:potlesk

[upravil dne 21/5/07 ZILA]