Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

PDA s GPS


lamancha

Recommended Posts

vlastnim Asus A636..od 632 se lisi snad pouze pritomnosti WLAN 802.11b. z pocatku PDA trpelo resetovanim zasekavanim a podobnymi neduhy..vyreseno zarucni vymenou MB. jinak naprosta spokojenost..vydrz na baterii je vyborna a rychlost taky. v kombinaci s IGO 2006 je navigace dostacujici (posledni verzi kterou vlastnim jeste nepostihl upgrade map takze me to parkrat navigovalo do mist kam jsem vazne nechtel a na TomTom sem si nejak nezvykl) rychlost pripojeni a presnost jsou na dobre urovni.drzak do auta je vyborny a je spolecne s PDA pribalen. jeste jsem mel v ruce MIO (nevim presne ktery model) ale nadseny jsem nebyl...spatny display a pomaly oproti ASUSu. navigyci jsem ani nezkousel :D

podle me je ASUS vyborna volba :cool

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lamancha: vim, jake delaji Acer notebooky... dekuji, nechci... Je to asi jako srovnavat nejvybavenejsi logan s uplnym zakladem v BMW :myslim ja si koupil bmw :aut (HP nx7400) :super

Jde o kvalitu zpracovani a dalsi veci ... Poruchovost, dlouhe reklamace... mi na HP odesel disk a do 24 hodin tam byl novy... Zadne vyslechy "kde vam ten NB upadl" atd jako rikali znami s Acerama...

Edit: jeste story z koleji: kamos co si tam koupil notebook od Acera ho mel z 3 mesicu semestru 14 dni funkcni, zbytek cekal, az bude opraveny :D

[upravil dne 16/5/2007 Pata]

[upravil dne 16/5/2007 Pata]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PDA Acer jsou na tom nohem lépe než notebooky (ty prý se teď díkým novým šasim mají rapídne zlepšit :myslim) PDA Acery mají jen trochu neštastné datové konektory, při neštrném použití se vyštipují, ale n310, n311 a novejěí jsou fakt OK, počet reklamaci celkem malý. MIO nic moc, dost reklamací, nic moc servis, jediný dodavatel.. Včera přišla 701 bez lokalizace.. :grr

Já doporučuji ASUS, minimum reklamaci, robustnější tělo (i největší..) Lepší citlivost GPS, dá se jednoduše připojit externí anténa, přístroj je od výroby lokalizován !! Takže i po Hard Reseteü jej nemusíte lokalizovat do češtiny (narozdíl od dvou předchozích..) Navíc A639 má 1GB Flash paměti uvnitř..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ZILA

ČO TAK TOTO

Díky, ale tam už jsem taky byl, ale holr u těhle placený recenzí - co kus to hotový zázrak, proto má pro mě větší cenu hodnocení chlapů tady než tyhle recenze.

Takže Mio škrtám, do dalšího kola postupuje ACER c 510 x ASUS MyPAL A632, celkově ASUS má lepší hodnocení uživatelů, ale je o více než rok starší než A510, která má nobější procák, takže pokračuji v bádání ... ale jinak díky:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lamancha

Díky, ale tam už jsem taky byl, ale holr u těhle placený recenzí - co kus to hotový zázrak, proto má pro mě větší cenu hodnocení chlapů tady než tyhle recenze.

Takže Mio škrtám, do dalšího kola postupuje ACER c 510 x ASUS MyPAL A632, celkově ASUS má lepší hodnocení uživatelů, ale je o více než rok starší než A510, která má nobější procák, takže pokračuji v bádání ... ale jinak díky:papa

A kde seženeš dneska A632??? :o Starší ?? (už se nedá koupit ani A636, jen A639 nebo slabší A686)

Co tohle, A686 za 8 265,- ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

tak jak to dopadlo s GPS? Já přemýšlím - respektivě sháním Fujitsu Siemens LOOX N560. Starší a se zárukou. Asi jediné co jsem našel s VGA (640x480) displejem, USB host, přes 500MHz procesor - na filmy bo v práci je nuda (N560 624MHz) a integrovaným GPS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...