Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ovolneny privod paliva


oni

Recommended Posts

co se mi dnes rano nestalo,jel sem do skoly a pri odpocovani na vedlejsi silnici jsem byl nucenej projet vyssi rychlosti velkou kaluzi, po projeti mi okamtite zacalo auto cukat,po pusteni nohy z plynu motor bezel, ale po pridani opet cukalo a dusilo se!myslel jsem ze se nekam dostala voda.kdyz jsem takhle ujel asi 200 m jsem ucitil silne benzin,okamzite sem zastavil a koukal sem kde co,napadl me palivovej filtr,ale ten ok. vlezl jsem k motoru a normalne prvni hadice s privodem paliva do rampy se houpala ve vzduchu a kapalo z ni!motor celej od benzinu a za autem cara dlouha tech 200 m.jak je to motny ze se to mohlo takhle uvolnit,kdyz jsem to tam ztezka nacvakl zpatky.budu to muset nejak zajistit,pac tekouci benzin po rozpalenem motoru me dost rozhodil a kor kdyz to vsechno teklo u alternatoru a na koleno!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám sice benzín, ale diesel, ale stalo se mě o víkendu něco podobného. Když jsem chtěl vyjet z garáže (mám to krapet do kopce) auto vůbec netáhlo a během chvíle chcíplo! Šel jsem se podívat co se děje a v hadici u filrtu díra jak do pr***e, ale to jsem zjistil až potom, co jsem párkrát zapumpoval v domění, že je ucpaný filtr! Hadice sama o sobě je tvrdá jako kámen a když jsem ji tam potom nasazoval, měl jsem co dělat, ale dost mě překvapilo, jak je náchylná, protože předtím jsem se hrabal v motoru a musel jsem o ni jen lehce zavadit! Takže průjezd louží a následnou situaci po mé zkušenosti docela chápu:nevim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...