Stefan

205 GTI

26 posts in this topic

Pánové nepostrádá náhodou někdo 205 GTI spz AKZ 78-22 ptám se proto že mi před barákem tohle auto stojí a je na první pohled takový divný velkej bordel v autě a vybranej zámek kufru :)

... taky se mi jedno takové před barákem potlouká, ale já ho potřebuju prodat, jelikož hned vedle stojí moje nová, nesplacená 106 :D:D:D, pánové, co takhle 205 GTi?

Snažím se vložit foto !

EliM

protože to nejde! musíš to nahrát někam n web a pak sem dát odkaz

btw o jednom opustenem gti bych taky vedel...

... hmmm, tak jsem si to šoupla jako ikonu, kvalita sice nic moc, ale na to že jsem dneska v práci nic jiného nezvládla, jen jsem se drbala s fotkou, tak to jde.

Až budu mít lepší foto, tak to sem vrznu. Ale jen tak pro představu, aby Vám byl jasný můj vozový park. Kdyby byl zájem o tu 205 GTi, tak je k mání :D:D

EliM

Znam majitele toho GTI. Vzdy kdyz ho vidim (to auto) tak placu, chtelo by trochu opravit. Pry uz se brzy docka.

Diky Stefanovi a vsem, ze si vsimate. Napr. toto auto bylo nedavno ukradeny a naslo se diky vsimavejm lidem.

Většinou koukám po peginách jestli to náhodou neni někdo z clubu ale ted už tam ta 205 nestojí že by šla natu opravu :)

Jo vcera to tahl do servisu. Tak jsem zvedav jetli si necha opravit jen tu spojku (kvuli ni to tam stalo) nebo i neco navic.

Takze jedna se o toto vozidlo, ktere stoji bezprizorni uz asi pul roku pred poliklinikou barrandov.

205.jpg

205-2.jpg

Zajimalo by me, ci je?

no.... ehm...... hodily by se mi ty zrcatka :D a mozna jeste napravy :) jestli se o nej nikdo neprihlasi, tak jsme prvni zajemce po znarodneni :)

Pravé zrcátko z GTI bych měl... ale jen pravé, levé nééé.

To se docela divím, že to tam tak dlouho vydrželo, v téhle lokalitě bych předpokládal mnohem kratší poločas rozpadu...

zrovna vcera odtamtud nekdo odtahoval moc hezkou MR2... na lane

uvidime, za jak dlouho si policajti vsimnou tohohle gti... jestli vubec...

Pokusím se zjistit komu patří.....komu zavoláme......jojo už vím. SPZ tu je a databáze nám ji vyhledá. Taky se divím, že tam ještě stojí. Někdo s ní měl asi plány a pak to vzdal. Jak je vidět má toho dost za sebou ale i tam Peugeoti občas dopadnou.:(

Kamarád jenž by mohl osvětlit toto vozidlo se nachází někde na dovolence takže mám smůlu ale já to z něj dostanu.

:cool:

včera jsem na něj zase koukal a už začíná reznout okolo těch broušenejch míst (jak jsou ty bílý fleky na zádi)... ten už tam musí bejt fakt dlouho...

Mám návrh: dle zájmu o tento vůz bylo rozhodnuto takto: odvézt a rozebrat a díly které se získají si rozeberou členové. Zbytek se prodá a utržené finance se investují a kam?..............na to se příjde.:D:cool:

uz to mam : STINITKA + DESTNIKY a kdyz neco zbyde, tak si to beru :)