Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Fap a aditíva


bj12

Recommended Posts

Mám 307 sw 110FAP 79kW, mám najezdené 150 tis. km. Ide mi zatiaľ bez problemov, ale chcel by som vyčistiť FAP filter a doplniť aditíva. Poradte mi, kde je presne ten filter, ako sa čisti a tie aditíva tiež kde sú, ako sa plnia a aké mám kúpiť? Ďakujem:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jake jine reseni ?

FAP se cisti horkou vapkou, vyndas z vyfuku, rozpulis ho, a vapkou s horkou vodou ho vyfoukas. Jediny a zasadni problem bych videl v tom, ze sou v tom karcinogeny a bordel, takze to delat jen tak na zahrade nebo do kanalu nebude zrovna setrne, v servisech na to maji vybaveni a predopkladam, ze tam kde to vyplachujou se toho odpadu i radne zbavujou, proto to stoji taky penize. Ale jako u peugeotu dat za to 7-10tisic je nesmysl. Myslim, ale nevim to jiste tu nekde padlo, ze vasendovci to delaji, za 3 tisice nebo tak, v cene je samozrejme jak prace, tak asi i nove tesneni na fap mezi ty dva dily atp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferin007

Najdi si ve vyhledávání to téma. Bylo to tady propraný za všech stran.

Ale nejlepčí bude to neřešit a až se ti to samo ohlásí, tak s tím zajeď do servisu. Předtím nic čistit ani dolívat nemusíš.

dovolil bych si akorat upresnit, ze dolit aditivum je dobre i pred tim enz ti ohlasi, protoze kdyz ohlasi a dolijes, tak se to musi smazat v pocitaci. Pokud jen dolijes driv nez dojde, tak v pocitaci mazat nic nemusis. Pokud si ale za to doliti + vymazani vemou treba hodinu prace + cena aditiva, tak bych to neresil a pravda nechat az si rekne o to auto samo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...