Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Míčkaří a ostatní......


Guest Tomáš1

Recommended Posts

Guest Tomáš1

Pánové nevíte někdo o dobré pravé poloose na Mi16? Ten auták se rozhodl mě zničit. Rozvodák, spojka, poloosa....co ještě.

Prý je stejná jako na turbdieselu? Co by na to řekl Oddie? Není to z mé hlavy ale od firem které dělají repase. Na Mi se liší tlouškou. Klasický benzíňák jí má hubenější např 1.9i.

Kdyby se někdo našel kdo má poloosu tak dejte vědět dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem koukal do ceníku, a moc moudrý z toho nejsem... Každopádně, na ABS nemám vůbec žádné poloosy, takže jestli tam máš ABS, budeš se muset poohlédnout jinde - a to ještě jsou v ceníku dva druhy ABS - Bosch a Bendix, to je teda guláš.

Pokud tam ABS nemáš, nějaká poloosa by se tu vymyslet dala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Tomáš1

Asi jen ten kloub ale nevím to jistě. Nic nikde nekřupe ale při náklonu na pravou stranu to hází do volantu. Všichni říkají, že prý kloub. Jak se to pozná asi těžko viď.

Můžu napsat až zítra v práci teď končím a tím pádem i s netem.

Dík T.

PS: Mám ABS Bendix. Jó ještě jsem zapoměl, když auto stojí bez ručky jen na rychlost a já ho rozhoupu tak v tom prav. kole cvaká. Teď babo raď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 oba: ja mam takovej pocit, ze rozdil mezi poloosou s ABS a bez ABS je jen v tom, ze ta s ABS ma na sobe nasunutej ten krouzek se zubama, co se toci proti snimacum.

A rozdil Bosch nebo Bendix je jen v poctu zubu toho krouzku. Na 605 to je myslim 43 vs. 29, ted zrovna nevim kterej je kterej.

Takze staci stahnout krouzek ze stary poloosy, vzit poloosu bez ABS, nasunout krouzet, et voila...

Aspon na 605 to tak fungovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo volal, ale nakonec jsem tam nejel, měl jsem tu dobu nějak cestu kolem Petrovic a Orlíku a kolem, tak jsem se chtěl objednat s poloosou, akorát že nebyl volnej vhodnej termín, ještě že tak, dal jsem to tady u nás do servisu skrzevá olej a nějaký další prkotiny a nakonec to nebyla poloosa, ale rameno a ještě na druhý straně, ale myslim, že jsme to tu někde pak spolu řešili ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Tomáš1

Tak pánové chce za poloosu 1500,- včetně práce to je nějak málo nemyslíte?

Všude mi říkali tak kolem 3000,-

Dík za radu a asi vyrazím ke Glogarovi a nebo použiju poštu.

Máte s ním nějaké zkušenosti?

[Editován dne 9/3/03 Tomáš1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Tomáš1

Jsem rád a jak ale ta nízká cena budí nedůvěru. A když ti nikdo nedá nižší cenu bez práce jak 3000,- a Glogar ti řekne 1500,- i s montáží tak se nad tím zamyslíš.

Jinak dík moc a jestli máte někdo zkušenosti s touto firmou napište.

Díkes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Repasované poloosy, co nabízej ty velké firmy, jsou dovoz - jsou repasované někde venku. Kdežto Glogar má malou českou dílnu, tak dělá za české ceny. Nadto ty velké firmy si k tomu přirazí svou (nemalou) marži...

Já sám s Glogarovými poloosami zkušenosti nemám, ale kolega sídlící za rohem, zabývající se především Velorexy, a pak servisem lecčeho, k němu ty poloosy vozí, a nestěžoval si... Nadto myslím dávaj nějakou záruku.

Já jsem si zatím vždy vystačil s vlastními zásobami starších poloos (by? jsem třeba skládal ze dvou jednu :) ), pokud bych tu ale žádnou neměl, dám jí ke Glogarovi na repasi taky (by? bych tam dával jen samotnou poloosu, vyndanou z auta, vyměnit si jí umím sám...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...