Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Odpojení baterie


rodov

Recommended Posts

Čus ,dával jsem v hledání chybu 41 a vyhodilo mi to,že pokud motor něběží,bude tahle chyba vždycky v tomhle vyblikávání.Je to prý ve snímači na rozdělovači a řídící jednotka nemá signál,pro ta chyby 41.No fakt už nevím,jak jsem psal,skoro všechno je vyměněný a je to čím dál horší.Jediný co by to mohlo dělat je ten modul na rozdělovači.Chci se zeptat,co ten vlastně dělá?Potřeboval bych to zkusit na nějaký dobrý a pak pokud by to bylo v pohodě(konečně?),potom bych koupil nový.Dávat skoro dva litry a pak to nebude ono se mi moc nechce.:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě pro dokreslení.Dnes jsem všechno znovu přecházel,opět odpojená baterie,rozdělaný rozdělovač,ten absolutně v pohodě,žádné vůle na hřídeli,rozdělaný modul,vyčištěný kontakty,vše smontováno zpět.Potom už mi to nechtělo ani chytit,musel jsem přidat plyn,aby to chytlo,volnoběžné otáčky nedrží.Projel jsem to,tedy proskákal,vyblikal kódy,normálně se objevili kódy,které tam už nebyly.A to:53,21,41 jako minule.21 je snímač polohy škrtící klapky / spínač volnoběhu.Prostě to nechápu,tohle jsem rozdělaný neměl.Jen odpojenou baterii.Nechápu cesty elektriky.Tak a teď mi poraďte,co mám dělat aby jezdil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je teda záhada.

No ale přemejšlel bych asi takhle.....pokud je modul zapalování na rozdělovači + krokovekj motorek u plynu + potenciometr na klapce + snímač teploty vzduchu v mot. prostoru (keramickej váleček přichicenej ke kastli pod spolujezdcovým stěračem) OK a pokud do toho jde benzín a hází to jiskru ...tak to musí jet.

Pokud by bylo vše důležitý OK a jenom nějaký čidlo na teplotu vody, oleje nebo tak něco by bylo Ko, tak by to jelo, třeba by to víc žralo nebo kouřilo, ale jelo by to.

I pokud by tam nebyla Lambda sonda, tak by to jelo líp než popisuješ.

Chce to prolízt a postupně si odškrtat věci, který jsou 100% OK a pak se zaměřit na to ostatní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu to muset nějak vymyslet,nejhorší na tom je,že v mém okolí není nikdo,kdo by měl P 205 v benzinu.Všichni mají ropáka.Kupovat tyhle věci je docela láce.Buď se budu muset pozeptat na vrakáči,ale to je bez záruky,že ten díl bude v pořádku.Fakt nevím.Stejně,ale dík za všechny odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zkus vymenit relé ktere spíná palivové cerpadlo. U me je v motorovem prostoru, v rohu u místa ridice.

Mi to delalo snad totez, spatne startovalo a nedrzelo nizke otacky, postupne se to zhorsovalo az to pretalo jet uplne. Zkousel sem tenkrat vsechno, prisli mi na to az znami v servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...