Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Šel by někdo v Brně na motokáry ?


Trundik

Recommended Posts

Původně zaslal: KoudaK

Si chceš přečíst co budu mít na tričku na zádech??:super

Ani nedoufej v to, že bych četl co máš na zádech, protože jsou dvě možnosti. Buď budu před tebou, takže to neuvidím, a nebo budu za tebou, takže to taky neuvidím, protože určitě nebudeš jezdit v motokáře bez opěradla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

auto mi už chybí, to je fakt, ale hlavní důvod je ten, že jsem byl nominován do nějakých závodů za naši firmu. Proto bych upřednostnil ten M-palác, abych měl tu trať vyježděnou.

Jooo tááák, tak trénovat :) . V M- paláci jsem ještě nebyla, tak ani nevím, jaké to tam je :nevim .

[upravil dne 15/5/07 Aluška]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Trundik

auto mi už chybí, to je fakt, ale hlavní důvod je ten, že jsem byl nominován do nějakých závodů za naši firmu. Proto bych upřednostnil ten M-palác, abych měl tu trať vyježděnou.

Jooo tááák, tak trénovat :) . V M- paláci jsem ještě nebyla, tak ani nevím, jaké to tam je :nevim .

[upravil dne 15/5/07 Aluška]

Já taky ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

Původně zaslal: KoudaK

Si chceš přečíst co budu mít na tričku na zádech??:super

Ani nedoufej v to, že bych četl co máš na zádech, protože jsou dvě možnosti. Buď budu před tebou, takže to neuvidím, a nebo budu za tebou, takže to taky neuvidím, protože určitě nebudeš jezdit v motokáře bez opěradla.

No teda ted jsi mě dostal... :-)))) :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: KoudaK

Původně zaslal: Aluška

Nejsou lepší Modřice?? :myslim

Pššt!! Modřice mám daleko...

Ten M-palác taky není pro tebe nějak blízko :P a do Modřic je to pak už, co bys kamenem dohodil :aut

Ty prudilko jedna nech toho a přijdˇ si taky zajezdit a nebo aspoň fandit..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v M-palaci jsem byl naposled, kdyz jsem jeste v Brne studoval a je to tam bezva (hlavne ta klopena zatacka), ale ted na jare jsem si udelal s kolegama vylet do Bobyny a je to tam podle me lepsi (levnejsi a nejen klopena zatacka, ale i vyjezd do patra), jedina nevyhoda, ze casy se dozvite az po jizde (v M-palaci jsou videt prubezne na obrazovce)

..jo a davejte si bacha az budete odjizdet (hlavne ti, co dorazi vlastnim autem, zejmena s posilovacem rizeni);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoudaK

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: KoudaK

Původně zaslal: Aluška

Nejsou lepší Modřice?? :myslim

Pššt!! Modřice mám daleko...

Ten M-palác taky není pro tebe nějak blízko :P a do Modřic je to pak už, co bys kamenem dohodil :aut

Ty prudilko jedna nech toho a přijdˇ si taky zajezdit a nebo aspoň fandit..:)

To asi nepůjde, jsem dlouho v práci a pak budu ráda, že jsem doma a stihnu, to co potřebuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sel bych, ale jedine do m-palace.

v boby jsem byl jednou a stacilo. trat do patra je samo "zajimava", ale to je asi tak vse. vetsina trate je jeden velky drifttrack a ne misto, kde si clovek zazavodi. naprosto trapna a zbytecna klopenka, kary taky v docela bidnem stavu. a mozna jsem mel jenom smulu a prisel zavodit kratce po navoskovani podlah :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

Je to domluvený na čtvrtek 21.00 (po Priglu). Je rezervace na čtyři auta. zatím jsme dva. Takže dva se klidně můžou přidat.

Zoby, ty musíš šetřit na 120,- CZK?

kde teda?

Jinak ja byl jen parkrat v M-Palaci, ale na Boby jsem taky slysel jen nespokojenost. Pry je ta draha malo zavodni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...