Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poraďte prosím! Kde lacino koupit sedadlo(a) do 3. řady P307 SW?


LubošK

Recommended Posts

Potřebuji občas spolu s manželkou a třemi dětmi svézt i babičku, a těch 10K, co chtějí za nová sedadla do 3. řady prodejci Peugeotu, mi přijde zbytečně moc...

Nevíte tedy, kde by se dalo (nejlépe od plátce DPH) koupit levně jedno či obě sedadla do 3. řady 307SW (která by měla být identická jako krajní sedadla z 2. řady?)?

Nevadilo by moi ani, kdyby už bylo(y) trochu ošuntělé, párkrát pročurané či jinak (i po mokrém vytepování) skvrnité nebo z nějaké bouračky...

[upravil dne 14.5.07 LubošK]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem mu zkoušel opakovaně volat, ale zatím mi to nebere...

Takže těď nezbývá než volat a volat doufajíce, že to třeba zatím ještě neprodal jednotlivě a že se mu zájemce s obdobně početným potomstvem, jako je tomu v mém případě, za ten rok nepodařilo najít, takže mu to doteď leží někde v garáži.

Ať už to ale dopadne jakkoliv, ještě jednou moc díky & dám vědět, jak to dopadlo (a pokud to "dopadne", pokuím se odvděčit alespoň nabídkou zápujčky:-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neb prý "už to nie je aktuálne". Škoda - nezbývá tedy než se poohlížet dále.

Jinak bydlíme kousek za Prahou - v pondělí se ale rozhodne, zda tady zůstaneme nebo zda se nepřestěhujeme na Jižní Moravu ke slovenským hranicím, neb manželka odtamtud pochází a mně není zase až tak proti mysli rozšířit pole své působnosti (pro začátek:-) také na Slovensko...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...