Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

zase jeden provokater..


georg

Recommended Posts

Sepp: myslím jako pod stránkami Peugeot-clubu, a? už jako pár článků, nebo třeba jako nějakou zvláštní sekci - to by se přesi dalo domluvit s vedením, ne? Podle mě je každá iniciativa vítaná, nebo ne???

Jinak, mně ta stránka nefunguje, takže netuším, co tam vůbec máš. A? už to máš udělané v čemkoliv, na proxy na to máme zákaz... V tom mimo jiné taky vidím velkou výhodu Peugeot-clubových stránek, a velmi je za to chválím, že jsou udělané opravdu dobře a myslí i na uživatele, kteří jsou za proxy a firewallama s velkými restrikcemi - to je, jen tak mezi námi, velká skupina lidí ve velkých firmách...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi si budes muset promluvit se svym spravcem site, nebo bude problem mezi zidlí a klavesnici, nebot ja jsem pripojeny taky pres PROXY a muzu ti rici, ze urcite nase proxyna je vic oklestena nez ta tva, ver mi. Takze pokud se ti stranky nezobrazuji bude problem u tebe ne u me :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudu si muset promluvit vůbec s nikým. Jak je u nás nastavená bezpečnostní politika, naprosto není moje starost.

Svým příspěvkem jsem jen a pouze podotýkal, že za a) je hovadina patlat nějaké svoje stránky na toto téma, když je zde takto velký klub, kam takovéto věci patří spíš, a v jehož rámci by si ty články přečetlo dobře 100x víc lidí, a za b) že dobrý programátor při tvorbě stránek nezanedbává velké skupiny uživatelů ve velkých podnicích s maximální bezpečnostní politikou. Tohle byla mimochodem jedna ze základních věcí, kterou nám vštěpovali na školeních o tvorbě stránek.

Co si z toho vezmeš, či nevezmeš, je mi naprosto buřt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad a) Naopak diky tomuto klubu a teto, ale i jinym diskuzim si mou stranku muze prohlednout neomezene mnozstvi lidi.

Ad b) Netusim co muzete mit v podniku za vyssi bez. nastaveni nez ktere mame mi - ver mi, ze mame to nejvyssi ktere v teto republice jde. A ze mam stranky v rozliseni 1024x768??? Jo tak tohle by mi mozna slo vytknout, ale 17´´ monitor by uz mel byt snad standart (pokud ho chces vyuzivat pro net)

Ale jsem rad i za tvuj \"negativni\" pristup. DIK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...