Michal.B

Tonovani skel-Pokovením

21 posts in this topic

Co by jste mi radili,dát si folie nebo si nechat pokovat skla.Chtěl bych aby to trochu pomohlo v letních horkych měsících.:D

[upravil dne 4/6/07 Michal.B]

Já osobně bych tam nedal ani jedno, ale medvěd má nějaký zkušenostě, tak mu písni, třeba poradí.

mě nabídli cenu 9000 za pokovení a 4500 za folie. S tim, že z 99% dělaj folie. Takže jdu do folií, poněvač doufám, že je už mají v ruce a nemusí vyndavat všechny okna - z toho nemám totiž moc dobrej pocit, když se rozebírá něco, co je v pořádku.. no a ušetřit 4,5 taky neni k zahození :-)

Jedině pokovení

důvody jsem tu psal minimálně 100x, použij vyhledávání

Mužete tady dat kontakty na některe firmy ktere dělaji pokovení a s kterýma mate nejlepší zkušenosti.Napište prosim i cenu.

Já jedině folie měl jsem je na všech autech a uplně v pohodě a jsou určitě levnejší než pokovení. Mám kombíka a celé auto i s atestem mě stálo 5.500,- Kč

Fólie - vůbec jsem si neztěžoval, již na dvou autech. I letní slunce se nechytalo. Auto bez folii = čistokrevnej zabijáckej SKLENÍK! Kdykoliv, nahřeješ a sundáš. S atestem cca 4 500 Kč.

Léto - sluníčko - folie - lehce puštěná klima - nadhera!

Na pokovení mi nikdy žádný škrábanec nevznikl, ale když jsem měl na dodávce fólie, byly za chvilku potrhaný až hrůza

Ahoj:Na každém autě jsem měl folie a nikdy jsem s nima neměl nejmenší problém a těch 4.500 na 406 combi je zlatej střed.A nikdy se mi ani nepovedlo jí natrhnout.

To znate jen jednu firmu co děla pokovani skel?Nezna třeba někdo nějakou na moravě

Dejte sem par fotek P406 s pokovaním ať mam trochu představu jak bude vypadat.Mužete u toho napsat i jake mate % zatmavení.

Tak příští tyden si asi budu nechavat pokovat skla v Holetině.Mužete mi někdo napsat jak dlouho u vas trvalo pokoveni skel,za jak dlouho to zvladnou.Jak velky učínek mělo pokovení v teplych dnech.Dejte sem prosim par fotek 406 s pokovenim.

Máte někdo zkušenosti s firmou Sklatony v Olomouci,nechal si tam někdo dělat pokoveni skel

Jedna věc je estetika, druhá ochlazení interiéru. Na ochlazení je nejlepší Klima a pustit na 16 st. a naplno :-)

Pokovení mám s certifikátem 75% přední,50% zbytek, ale nemohu porovnast, jelikož jsem to tak už koupil a v jiné se v pařáku nesvezl ani neseděl :D