Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tlačítko v klíčku


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Tak mi dnes dorazilo objednané gumové tlačítko do klíčku, čekal jsem na něj 14 dní, puvodní prasklo po celem obvodě a drželo už jen na vlásku. Cena 170,- kč:o

a to sa mne zdalo vela 1000Sk za gumovu vanu do zadneho kufra co chrani tapacir. :bojim:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som toto riesil na predoslom aute. Prisiel som do Peugeoutu a tam mi povedali ze to ani nemaju. Po dlhsom naliehani nakoniec nasli, avsak nepasovalo to tam, no aj tak mi to tam narvali a troska to trcalo ale fungovalo to. Stalo to 190,- SK. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: švejk

ja bych zas pomalu rad vymenil kryt klice .... je osoupanej, odrenej (jak se v nem uz asi menila baterie) tak je trosku ozvejkanej, ovsem kryt jako dil koupit nejde a klicek (s DO) stoji 2500,-- jeden :-)

pokud mas radiove otvirani centralu tak se muzem domluvit mam tady jeden klič bez zamku , nebo si dirku na diodu dodělaš . když tak mi napiš SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Dnes jsem neco hledal a narazil jsem na fakturu na tlacitko do klicku, cena 30 kc (pred 3 roky).

Tak jsem hodil objednavaci cislo do servisboxu a co mi to nenaslo?! Tlacitko co mam v klicku je z Peugeotu 605 a krasne tam pasuje, navic je podstatne levnejsi nez tlacitko do 406!!!!!

Takze pokud nekdo pujdete kupovat tlacitko, chtejte z Peugeotu 605, ob.c. 9926CA, cena 36kc!!!

post-0-14109596677922_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...