Radek Hurvajz

Tlačítko v klíčku

28 posts in this topic

Tak mi dnes dorazilo objednané gumové tlačítko do klíčku, čekal jsem na něj 14 dní, puvodní prasklo po celem obvodě a drželo už jen na vlásku. Cena 170,- kč:o

tak toto som tu riešil pred rokom ale si o 10 kč draši neš ja

Taky jsem ho musel nedávno koupit a mě stálo 180,- Kč je to nářez ale co se dá dělat.:(

Původně zaslal: PŘEMA

Taky jsem ho musel nedávno koupit a mě stálo 180,- Kč je to nářez ale co se dá dělat.:(

Dát tam tlačítko např. z rozbitýho dálkovýho ovladače k TV. Tak jsem to pořešil já :aut

Jinak mám ještě malý tlačítko na "suberblokádu" a to údajně ani v P nemají, jako náhr. díl, takže u něj jsem prodloužil prozatím životnost silikonem. Zatím to drží :nevim

[upravil dne 14.5.07 MJSytic]

ja som to musel vymeniť tiež, stálo to 190 Sk,- v peugeote ale ak som chcel aby to fungovalo tak som to kúpil, je to originál tak som zaplatil namontoval a používam originál je originál aj keď toršku pridrahý

No můžeš bejt rád že to jde koupit sólo. Mne to loni stálo asi 140,-. Taky jsem na tu cenu čučel jak trubka. Přitom skoro stejnej kus gumy na 605 stojí 35,-. :bojim:bojim

Původně zaslal: Dave_k

No můžeš bejt rád že to jde koupit sólo. Mne to loni stálo asi 140,-. Taky jsem na tu cenu čučel jak trubka. Přitom skoro stejnej kus gumy na 605 stojí 35,-. :bojim:bojim

Mno nevím, jestli mají rozlišeno, na které auto je konkrétní typ krytky, řekl bych, že klíče (tvar a rozměr) jsou stejné. Já ji kupoval na 605ku vloni a taky jsem za ní dal 170,- Kč. Jj, 605 má všechny díly výrazně "levnější". než ostatní P.:aut

Jo jo mě před půl rokem 163 Kč přímo u Peugeota. Akorát, že mi dali jiný, bylo hrozně vypouklý ven, tak mi objednali druhou variantu kritky, ale ta byla ještě horší:mad:

Původně zaslal: Kdo

Původně zaslal: Dave_k

Mno nevím, jestli mají rozlišeno, na které auto je konkrétní typ krytky, řekl bych, že klíče (tvar a rozměr) jsou stejné. Já ji kupoval na 605ku vloni a taky jsem za ní dal 170,- Kč. Jj, 605 má všechny díly výrazně "levnější". než ostatní P.:aut

Novější model 605. Kat.číslo 9926CA cena 30,- bez DPH. :myslim

Mám klíček se superblokádou, obědnával jsem si u domanského ve stodůlkách gumové tlačítko. Už přišlo a je o malinko větší, takže když ho narvu to otvoru je strašne vypouklý ven. Jiný prý nedovedou obědnat. Nemáte někdo číslo ty gumičky, ješte se podívam přesně, ale to co mi obědnávali oni končilo písmeny FC a je moc velký...

Jo, jo, taky mám zkušenosti...

Z toho starého tlačítka zůstal uvnitř takový kroužek gumy, který překážel... No zkrátím to, jeden klíček jsem podělal já (ten šel opravit) a druhý podělal kolega, ten nešel opravit.:(:(:( (Ještě se pokusíme "přihlásit ovladač do systému")

Jinak existuje provedení FC a FA, nezáměnná, vypadají skoro stejně.

Moc děkuji, myslíš, že ten FA je v průměru menší? Mělo by to byt tak o dva mm. Jinak máš pravdu, že to FC krom průměru a chybějící aretace natočení gumičky v poudře klíčku je skoro stejné...

Minulý týden jsem jí taky kupoval za 180,-, nemohl jsem najít ovladač ze kterýho bych jí vykuchal tak jsem jí musel koupit. Fujky taková ošklivá cena...

Tak to je pekna palka, uz jsem jich par znicenejch videl, ale nechapu to, ja ji mam jak novou... Co s tim chlapy delate?? :myslim

Původně zaslal: MatrixChose Co s tim chlapy delate?? :myslim

Že jóó, taky nevím. Oni ten čudlík snad mačkají, či co....:aut:myslim:D

zdravim. taky se mi to po... ale i to tlačítko pod tim gumovim. To jde doufam vyměnit. to bude asi pálka koukám. Kde je nejlepší sehnat aby to měli hned k dostání v okolí Slaný???? kuli práci se totiž nikam nedostanu tak aby měli ještě otevřeno. :papa

ja bych zas pomalu rad vymenil kryt klice .... je osoupanej, odrenej (jak se v nem uz asi menila baterie) tak je trosku ozvejkanej, ovsem kryt jako dil koupit nejde a klicek (s DO) stoji 2500,-- jeden :-)