Sign in to follow this  
Followers 0
jawor

Motor 1.6 8v

19 posts in this topic

Za kolik se da koupit motor do 306 1.6 8v ??? Ten muj je nakej divnej nikdo mi nedokaze rict proc me to nejede tak ho asi vymenim. Nebo neni tu nekdo z vysociny konkretne z okoli zdaru nad sazavou s 306kou s timhle motorem ze by sme to nejak porovnali??? treba to ma byt takhle mrtvy :myslim

tenhle motor mam taky a jede to celkem slusne, neni to sice zadnej zavodak ale na mistni silnice a bodovy system dostacujici...

popis trosku lip tvou zavadu a to "nejede" pro nekoho je nejede 100 a pro nekoho 200.. :)

160 kdyz se dostanu na dalnici a to ho musim na tuhle rychlost 5 km roztahovat. To si myslim ze je na 1.6 dost malo

a kdy jsi naposled menil filtr atd. ?? Vyfukove potrubi mas ok??..

Ja jsem se svym jel max cca 180 ale jeste kousek by mozna sla.. do 150ti to jde celkem slusne pak uz je to docela mrtvy ale tak tyhle rychlosti stejnak moc nepouzivam a tech 130-140 to da v klidku..

Stejně jak píše Béďa, s 1.6 jsem jel max. lehce přes 190, ale tacho mě přeměřuje o cca 5km takže to bylo tak těch 185-190 km/h po rovince. Ale chce to trpělivost aby se to na tuhle rychlost rozjelo :)

Původně zaslal: Béďa

a kdy jsi naposled menil filtr atd. ?? Vyfukove potrubi mas ok??..

Ja jsem se svym jel max cca 180 ale jeste kousek by mozna sla.. do 150ti to jde celkem slusne pak uz je to docela mrtvy ale tak tyhle rychlosti stejnak moc nepouzivam a tech 130-140 to da v klidku..

Vse ok! Filtry svicky vyfuk. . . . Ted sem z nej dostal 170 z brutalniho kopce tak cca zase na 5 km. proste hruza. zitra jedu na diagnostiku tak sem zvedavej co s tim bude. Doufam ze se to uz vyresi.

Uz to konecne jede. chtelo to jen trochu poladit, jinak s tim nic nebylo. tam kde sem jezdil do kopce max 70 ted jede 95 konecne sem spokojenej

bylo to jen rozladeny, moc bohata smes a jeste buhvi co. napich to na notas, posunul omezovac na 7000, neco tam poladil a jede to jak strela :-)

..a kolik tě to poladění stálo ? já bych to taky potřeboval..a kde ti to ladili ?

ja to mam na plyn. a tam si s tim muzes hrat jak jen chces :-)

jj 7000, auto bezi na plynovou ridici jednotku ta origo se castecne odpoji, na benzin mi to toci taky do 6200.

Původně zaslal: jawor

jj 7000, auto bezi na plynovou ridici jednotku ta origo se castecne odpoji, na benzin mi to toci taky do 6200.

co tam mas namontovan za system ? u koho jsi byl na serizeni LPG ?

mam to namomtovany z hlinska autoplyn Sebek paseka nevim co tam montujou ted ale ja mam jednotku BINGO plyn tam mam necelej rok tak by to mohli mit jeste stejny

jsem funglovka pezotak deset let jsem nic nemel tak se mi zda ze je to kocar akorat smrdi topeni asi filtr? rekne mi nejaka dobra duse jak na to? zatim dik taky budu dobrej